Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (29.6.2013 - 29.6.2013)

|Konser| GÖKSEL KONSER ARMADA ANKARA Ankara Armada AVM
|Konser| GÖKSEL KONSER ARMADA ANKARA

Armada AVM

Konser

29 Haziran 2013

20:00

Min : 29 TL - Max : 56 TL

 

 

Göksel Konser Armada Ankara özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; |Konser| GÖKSEL KONSER ARMADA ANKARA başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik ARMADA AVM ANKARA tarafından organize edilmiş olup Armada AVM mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 219 13 19] telefon numarasından ulaşabilir veya Eskişehir Yolu No:6 Söğütözü / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Konser kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 29 TL max. ücret 56 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
GÖKSEL ANKARA KONSERİ ARMADA AVM'DE....     1971 yılında İstanbul'da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü'nde eğitimini sürdürürken, profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye baş...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm