Ankara Çayyolu Meşrep Alaturka Her hafta Çarşamba Çayyolu Fasıl Tercihiniz
Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (26.2.2020 - 14.2.2020)

Fasıl, Fix menü,Performans Çarşamba Çayyolu Fasıl Tercihiniz Ankara Çayyolu Meşrep Alaturka
Fasıl, Fix menü,Performans Çarşamba Çayyolu Fasıl Tercihiniz
Fasıl, Fix menü,Performans Çarşamba Çayyolu Fasıl Tercihiniz

 

 

Çarşamba Çayyolu Fasıl Tercihiniz özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; Fasıl, Fix menü,Performans Çarşamba Çayyolu Fasıl Tercihiniz başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Meşrep Alaturka Ankara tarafından organize edilmiş olup Çayyolu Meşrep Alaturka mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 241 00 41 ] telefon numarasından ulaşabilir veya Alacaatlı Cad. 3316. Sok. Terra Sitesi 2/12 Çayyolu / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Fasıl kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 0 TL max. ücret 0 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Hafta içi her akşam fasıl yapılan Meşrep Alaturka'da, Cuma ve Cumartesi günleri Türk Sanat Müziği ve masa isteklerinde Ankara'nın en başarılı solistlerinden Ahmet Coşkun sahne alırken, gece...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.