Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (23.11.2013 - 23.11.2013)

|Konser| ARASH VE OZAN DOĞULU KONSERİ Ankara Anadolu Gösteri Merkezi
|Konser| ARASH VE OZAN DOĞULU KONSERİ

Anadolu Gösteri Merkezi

Konser

23 Kasım 2013

20:00

Min : 50 TL - Max : 600 TL

 

 

Arash Ve Ozan Doğulu Konseri özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; |Konser| ARASH VE OZAN DOĞULU KONSERİ başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik Azade Production tarafından organize edilmiş olup Anadolu Gösteri Merkezi mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 286 12 11] telefon numarasından ulaşabilir veya Türkocağı Cad. No:14 BALGAT / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Konser kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 50 TL max. ücret 600 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
Loca ve Bistro rezervasyonları için irtibat numarası: 0 530 108 9454 'She Makes Me Go' Arash Feat. Sean Paul, 'Pure Love' Feat. Helena, 'Broken Angel' Feat. Helena, 'Te...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm