Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (21.12.2013 - 22.12.2013)

|Konser| DUMAN JOLLY JOKER KONSERİ Ankara Jolly Joker Ankara
|Konser| DUMAN JOLLY JOKER KONSERİ

Jolly Joker Ankara

Konser

21 Aralık 2013

22:00

Min : 50 TL - Max : 100 TL

 

 

Duman Jolly Joker Konseri özet bilgisi

Detaylı içerik ve diğer bilgiler için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz

 

 

Etkin Ankara etkinlik tanıtım sayfamızda duyurusu yapılan etkinliği; |Konser| DUMAN JOLLY JOKER KONSERİ başlamakta ve saat kadar sürmektedir. Bu etkinlik JOLLY JOKER ANKARA tarafından organize edilmiş olup Jolly Joker Ankara mekanında düzenlenmektedir. İlgili mekana [312 424 11 11 / 312 425 14 14 ] telefon numarasından ulaşabilir veya Kızılırmak Sk. No:14 Kızılay / Ankara adresinden misafir olabilirsiniz. Bu etkinlik sitemizde Konser kategorisine dahil edilmiştir ve ulaşılan min. ücret 50 TL max. ücret 100 TL olarak belirtilmiştir. Etkinlik hakkında özet bilgisi aşağıdaki gibidir, detaylı içeriği yukarıdaki DETAY bağlantısından inceleyebilirsiniz.
DUMAN KONSERİ ANKARA... Ünlü rock grubu Duman, 4 yıl aradan sonra çıkardığı ''Darmaduman'' adını taşıyan yeni albümüyle 21 Aralık'ta Jolly Joker Ankara'da... Milyonlarca m...

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm