Instagram

Eski tarihli bir etkinliği görüntülüyorsunuz (28.12.2013 - 29.12.2013)

Parti,dans OLDIES and GOLDIES PARTY Ankara The Big Bus Ankara 1982
Parti,dans OLDIES and GOLDIES PARTY

 

"Oldıes And Goldıes Party" etkinliği detayları ve içeriği

MÜZİK, DANS, EĞLENCE ve çok daha fazlası bu Cumartesi The Big Bus'ta! YILIN SON PARTİSİNİ KAÇIRMAYIN...
OLDIES and GOLDIES PARTY  @ The Big Bus - Ankara 28 Aralık 2013 Cumartesi Saat: 22:00


Tüm zamanların en iyi dans partisi, gerçek bir şehir efsanesi Oldies and Goldies 28 Aralık 2013 Cumartesi gecesi The Big Bus – Ankara'da sizleri eğlenceye davet ediyor.Biletler The Big Bus ve Biletix'te!

Dünya Pop Müzik tarihinin o eşsiz dönemine sizler de tanık olun. Günümüzde beğenerek dinlediğiniz birçok cover parçanın orijinali eşliğinde; eşiniz, dostunuz, arkadaşlarınızla eski günlerdeki gibi çılgınca dans edin. Zamanın pozitif enerjisini bedenlerinizde hissedeceğiniz bu partide yerinizi alın.

50 ve 60'lı yılların rockn'roll'ları, caz dans parçaları, 70'lerden Boney M, Gloria Gaynor, Donna Summer, Bee Gees, Barry White, Kool & The Gang, KC & The Sunshine Band, James Brown, Village People, 80'lerden Modern Talking, Pet Shop Boys, Falco, Gazebo, Depeche Mode, Alphaville, Bananarama, Blondie, Bob Marley, CC Catch, Wham, The Cure, Soft Cell, REM, Michael Jackson, Madonna, Kim Wilde, Kylie Minogue, Queen, Eurythmics, 90'lardan Snap, Mc Hammer, Ace of Base, Cake...

Bu müthiş müzik şöleni eşliğinde gişe rekorları kırmış filmlerden kesitler, video klipler ve slayt gösterileri sizleri zaman içerisinde yolculuğa çıkartacak. The Big Bus resident DJ'i Erhan Bozkurt'un warm-up setiyle başlayacak olan gecenin müzik ve görselleri Suat Ok tarafından sunulacak. Bu özel gecede doyasıya dans ederek eğlenmek isteyenler Ankara'nın en önemli eğlence mekanlarından The Big Bus'ta buluşuyor.

The Big Bus - Ankara'da Dans Partilerinin en iyisi...

 

 

 

ÖNEMLİ UYARI : etkinankara.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir yapılanmadır. Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden etkinankara.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.

 

Tüm etkinlikleri görüntüle

 

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm