Red Bull BC One Cypher Ankara
Instagram

Red Bull BC One Cypher Ankara

DİKKAT : BU HABER 25.02.2019 TARİHLİDİR !
Red Bull BC One Cypher Ankara
DİKKAT : BU HABER 25.02.2019 TARİHLİDİR !

 

Dünyanın en iyilerine kafa tutmak ister misin? Yıldız dansçılarla aynı sahneyi paylaşma ve daha iyi olduğunu kanıtlama şansı ayağına geliyor. Prestijli breakdans yarışması Red Bull BC One'ın Türkiye elemeleri 15 - 16 Mart tarihlerinde Ankara'da gerçekleşecek.

Red Bull BC One Cypher Ankara'ya katılmak isteyen dansçıların linke tıklayıp formu 11 Mart'a kadar doldurmaları yeterli:
win.gs/2TZvpU0

Yeryüzünün en iyi b-boy'unu belirlemek üzere yola çıkan Red Bull BC One ülke ülke, kent kent geziyor ve genç yeteneklere zirveye ulaşma fırsatı tanıyor. Üstelik bu yıl b-girl'ler de sahnede boy göstermeye hazırlanıyor! Breakdans sahnesinin en yetenekli kadın dansçısı Red Bull BC One çatısı altında belirlenecek ve bir kadın dansçı prestijli unvanın sahibi olacak.

Yarışmanın ülkemizde gerçekleşecek ayağı iki güne yayılıyor. Farklı müsabakalarla onlarca genç ve yetenekli dansçı sahnede hünerlerini sergilerken, usta isimler de müzikleriyle onlara eşlik edecek. 15 Mart Cuma günü saat 17:00'de Divan Çukurhan'da başlayacak ön eleme turnuvasında, dansçılar Borisrock'ın müzikleri ile finale kalmak için kapışacaklar. 16 Mart Cumartesi günüyse finale kalan adayların zirve yarışı Milyon Performance Hall'da gerçekleşecek. Saat 15:00'te kapılar açılacak, jüriler yerini alacak, Markone play'e basacak ve mücadele başlayacak. Yarışmada iki gün boyunca mikrofon Alvin'e emanet, onun dinamik ve heyecanlı sunumuyla atmosfer daha da ateşlenecek.

Bu yılın jüri üyeleri Red Bull BC One sahnesinin tecrübeli isimleri. Dünya finalinde boy göstermiş üç b-boy, Hong10, Wing ve Tuff Kid, Türkiye'nin en iyi erkek ve kadın dansçısını belirlemek üzere jüri koltuğuna oturacaklar. Onların belirlediği en iyi isimler bu yıl Hindistan'da gerçekleşecek dünya finalinde sahneye çıkma şansına bir adım daha yaklaşacak.

Red Bull BC One Cypher Ankara sahnesinde boy göstermek isteyen b-boy ve b-girl'lerin başvurularını 11 Mart Pazartesi akşamına kadar ulaştırmaları gerekiyor.

İlk gün gerçekleşecek ön eleme ve atölyelere katılım ücretsiz düzenlenirken, ertesi gün gerçekleşecek finalleri izlemek isteyen seyirciler Biletix sayfasına ulaşabilirler.

Sürpriz konuklarıyla Red Bull BC One Afterparty biletleri satışta!

Dünyanın en prestijli breakdans yarışması Red Bull BC One'ın Türkiye ayağına bu yıl Ankara ev sahipliği yapıyor.

16 Mart Cumartesi günü Milyon Performance Hall'da yapılacak final karşılaşmasında Türkiye'nin en iyi b-boy ve b-girl'ü seçilecek. Kasım ayında Hindistan'da gerçekleşecek olan Red Bull BC One dünya finalinde Türkiye'yi temsil edecek b-boy ve b-girl'lerin yarışacağı etkinlikle ilgili diğer detaylara www.redbull.com.tr/bcone adresinden ulaşılabilir.

Red Bull BC One Cypher'ların vazgeçilmezi afterparty'de bu yıl yine hip hop dünyasının sevilen isimleri sahnede olacak. Baneva, Xir, Anıl Piyancı ve DJ Big Poppa gibi pek çok ismin sahnede olacağı afterparty için kapılar 19.15'te açılacak.

Program:
14:30 Kapı Açılış
15:30 Açılış Konuşması
15:35 Red Bull BC One Cypher Finalist B-Boy'lar ilk karşılaşmalar
16:15 Yan Etkinlik
16:20 Red Bull BC One Cypher Finalist B-Girl'ler ilk karşılaşmalar
16:40 Red Bull BC One Cypher B-Boy'lar Çeyrek Final
17:00 Red Bull BC One Cypher B-Girl'ler Yarı Final
17:10 Red Bull BC One Cypher B-Boy'lar Yarı Final
17:20 Yan Etkinlik
17:35 Red Bull BC One Cypher B-Girl'ler Final
17:40 Red Bull BC One Cypher B-Boy'lar Final
17:45 Kazananların Takdimi ve Ödül Töreni
19:45 Afterparty: Baneva, Xir, Anıl Piyancı ve DJ Big Poppa

DİKKAT : BU HABER 25.02.2019 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.