Mutfakta Kim Var? / Who is in the Kitchen
Instagram

Mutfakta Kim Var? / Who is in the Kitchen

DİKKAT : BU HABER 17.03.2019 TARİHLİDİR !
Mutfakta Kim Var? / Who is in the Kitchen
DİKKAT : BU HABER 17.03.2019 TARİHLİDİR !

 

28 Mart 2019 Perşembe, 20:00 – 23:00

Cermodern'in gastro-kültürel etkinliklerine bir yenisi daha ekleniyor. 2 yıldır devam eden Mutfak Kitaplığı etkinliklerinde ülkemizin zengin gastronomi coğrafyasını odak çalışmalarla ziyaretçilerine sunan CafeModern, bu kez mutfak kültürüne farklı bir perspektiften bakıyor. 'Mutfakta Kim Var ?' temasıyla hazırladığımız programda hayatın içinden tanıdığımız, farklı sektör ve mesleki alanlarda başarılarını izlediğimiz simaları mutfağa davet ediyoruz. Her seferinde farklı bir konuğu ağırlayacağımız mutfağımızda, değişik tat ve yorumlarla, kültürel arka planıyla biraz da gizem katarak tasarladığımız salon atmosferini konuklarımıza sunuyoruz.

İlk 'Mutfakta Kim Var' etkinliğinin konuğu, ismi etkinlik sonuna kadar bizde saklı kalmak üzere, Bilişim ve eğitim sektöründe uzun yıllardır öncü kimliğiyle yer almaktadır. Temel uğraş alanının yanısıra, bir gezgin ve Anadolu ve dünya mutfağına olan özel ilgisiyle tanıdığımız konuğumuz, etkinlik sonuna kadar mutfağımızda gizlediği kimliğini tatlı sunumuyla beraber konuklarımızla paylaşacak ve tadılan seçki hakkında kendi deneyimini anlatacak. Yiyecek ve içecek seçkisinin yanısıra, müzik ve masa sunumuna kadar konuğumuza emanet ettiğimiz mutfağımız, tüm ekibimizle beraber bu sıradışı deneyime ortak olacak.

Cermodern is proud to introduce a new brand to its gastro-cultural activities. Presenting the rich gastronomy geography of our country to its visitors with focus studies, CafeModern has been looking at the culinary culture from a different perspective. In the program which we prepared with the theme 'Who is in the Kitchen? ', we invite guests to our kitchen who we know from the life and appreciate their successes in different sectors and professional fields. In our kitchen where we will accommodate a different guest every time, we offer our guests the atmosphere of a dining room with different tastes and interpretations and a bit of mystery.

The first guest of the 'Who is in the Kitchen' event has been a pioneer in IT and education sector for many years whose name will be reserved with us until the end of the event. In addition to his main area of interest, our guest, who is known as a traveler and his special interest in Anatolian and international cuisine, will share his identity with our guests with sweet presentation and explain his own experience about the selection. In addition to the selection of food and beverages, our kitchen, which we entrust to our guest until the presentation of music and tables, will share this extraordinary experience with our entire team.

*Etkinlik Ücreti yemek menüsü dahil 110,00 TL'dir.
Biletler Biletix ve CerModern'de

*Etkinlik CafeModern'de gerçekleşecektir.
*Bilet alanların (0312) 310 00 00/140 numarasından rezervasyon yaptırmaları rica olunur.
*CerModern etkinlik ile ilgili değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.

DİKKAT : BU HABER 17.03.2019 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.