Tiyatro Sineması / Movie Theater: The Audience
Instagram

Tiyatro Sineması / Movie Theater: The Audience

DİKKAT : BU HABER 1.01.2020 TARİHLİDİR !
Tiyatro Sineması / Movie Theater: The Audience
DİKKAT : BU HABER 1.01.2020 TARİHLİDİR !

 

CerModern, İngiliz Ulusal Tiyatrosu National Theatre ve BYE işbirliğiyle "Tiyatro Sineması" projesi devam ediyor.
Proje kapsamında, National Theatre'ın 2018-2019 ve 2019-2020 repertuvarında yer alan kapalı gişe oyunlarının, sahnelendiği salondaki en iyi koltuğun bakış açısından çekimleri yapılan ve özenle kurgulanan kayıtları, Türkçe altyazılı tiyatro filmi olarak izleyiciyle buluşacak. Gösterim programları bir sonraki tiyatro sezonunun oyunlarını da kapsayacak şekilde 2021 yılına kadar sürecek.

THE AUDIENCE
Academy ödülü sahibi Helen Mirren (Kraliçe), Tony Ödüllü "Görüşme" isimli yapımda Kraliçe II. Elizabeth'i canlandırıyor.

Kraliçe II. Elizabeth, 60 yıldan beri 12 başvekiliyle haftalık düzenlenen gizli toplantılarda bir araya geliyor. Bu toplantının adı "Görüşme". Bu toplantılarda ne tartışıldığını hiç kimse bilmiyor. Kendi eşleri bile...

Eski savaşçı Winston Churchill'den Demir kadın Margaret Thatcher'a ve David Cameron'a kadar Kraliçe, vekillerine halkla ilgili ya da kişisel olan bütün konularda tavsiyeler veriyor. Bu saklı tutulan görüşmeler sayesinde, tacın arkasındaki kadından izler görüyor ve hükümdarlığı şekillendiren anlara tanıklık ediyoruz.
//
Academy Award®-winner Helen Mirren (The Queen), plays Queen Elizabeth II in the Tony Award®-winning production of The Audience.

For 60 years, Queen Elizabeth II has met with each of her 12 prime ministers in a private weekly meeting. This meeting is known as The Audience. No one knows what they discuss, not even their spouses.

From the old warrior Winston Churchill, to Iron Lady Margaret Thatcher and finally David Cameron, the Queen advises her prime ministers on all matters both public and personal. Through these private audiences, we see glimpses of the woman behind the crown and witness the moments that shaped a monarch.

* İngilizce dilinde, Türkçe altyazılıdır.
*Kontenjan 340 kişi ile sınırlıdır.
*Rezervasyon alınmamaktadır. (CerModern üyelerine özel rezervasyon alınmaktadır. Üyelerimizin etkinlikten 5 saat öncesine kadar rezervasyonlarını bildirmeleri gerekmektedir)

-Biletler, Pazartesi hariç hergün 10:00-20:00 saatleri arasında CerModern bilet gişesinden temin edilmektedir.

Bilet Ücreti: 30 TL

*Etkinlik kapalı alanda gerçekleşecektir.
*CerModern, etkinlik erteleme ve programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DİKKAT : BU HABER 1.01.2020 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.