Zaz Ankara Konseri
Instagram

Zaz Ankara Konseri

DİKKAT : BU HABER 6.6.2015 TARİHLİDİR !
Zaz Ankara Konseri
DİKKAT : BU HABER 6.6.2015 TARİHLİDİR !

Altus Kültür-Sanat gururla sunar.

Buğulu sesi ve sıra dışı duruşuyla "En Beğenilen Fransız Şarkıcı" ünvanının sahibi genç müzisyen ZAZ,

30 Temmuz akşamı ODTÜ Vişnelik Çim Amfi'de sahne alıyor.

 

Kapı: 19.00 - Konser: 21.00

 

"Je Veux" parçasıyla uzun süre müzik listelerinde ilk sırada kalmayı başaran Fransız şarkıcı ZAZ, 1980 yılında Fransa'da doğdu. Beş yaşından itibaren müzik teorisi, keman ve koro şarkıcılığı dersleri alan sanatçı, "Fifty Fingers" isimli Blues grubuyla sahne hayatına ilk adımı attı. İlk keşif hikayesi de şarkıları kadar ilgi çeken Zaz, Paris sokaklarında verdiği canlı konserler sayesinde keşfedildi ve kısa süre içerisinde Youtube üzerinde rekorlar kıran videosuyla zirveye yükseldi.

3 yıl aradan sonra tekrar Ankaralı müzikseverler ile buluşmaya hazırlanan sanatçı, 2014'te çıkardığı son albümü 'Paris'ten ve sevilen parçalarından oluşan bir repertuvarla inanılmaz bir müzik şöleni yaşatacak.

Biletler Biletix'te.

Zaz Konser Bilet Fiyatları: 80 TL


Altus Arts & Culture proudly presents ZAZ concert.

The young, quirky musician, named "Most Admired French Singer", ZAZ will be performing at METU Visnelik Grass Theatre on July 30th.


Doors: 19.00 Concert: 21.00

A smoky voice redolent of Edith Piaf, ZAZ—or Isabelle Geffroy—was born in 1980 in France. She studied music theory, violin, and choir from age five, and had her first stage performance with blues band "Fifty Fingers." A street musician, ZAZ was discovered performing on the streets of Paris. She came first in 2009's "Generation Reservoir" competition and rose to the top with her 2010 album "ZAZ." Having gained popularity in Turkey with her song "Je Veux," ZAZ's performance is highly anticipated.

DİKKAT : BU HABER 6.6.2015 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.