The Mystery of Edwin Drood Müzikali
Instagram

"The Mystery of Edwin Drood" Müzikali

DİKKAT : BU HABER 13.1.2016 TARİHLİDİR !
"The Mystery of Edwin Drood" Müzikali
DİKKAT : BU HABER 13.1.2016 TARİHLİDİR !

Lemur Sanat ve Türk Amerikan Derneği işbirliği ile, Ekim-Kasım-Aralık'ta, Ankara'da sahnelenen ve çok ses getiren "The Mystery of Edwin Drood" Müzikali Ocak'ta tekrar seyirciyle buluşuyor.

24 Ocak 2016 Pazar 19:30
25 Ocak 2016 Pazartesi 19:30

"The Mystery of Edwin Drood" Müzikali Charles Dickens'ın yazarken hayatını kaybettiği için bitiremediği son romanını anlatıyor. En İyi Müzikal ve En İyi Erkek Oyuncu dalları da dahil olmak üzere 5 Tony Ödülü bulunan müzikal, birden fazla sonu olan ve bu sonlardan hangisinin oynanacağını seyircilerin belirlediği ilk ve tek Broadway müzikalidir.

Hikayemizde, çift kişilikli koro şefi John Jasper müzik öğrencisi Rosa Bud'a delicesine aşıktır; fakat Rosa, Jasper'ın yeğeni Edwin Drood ile nişanlıdır. Bu sırada, Sri Lanka'dan, kilise papazı Crisparkle'ın gözetimine gönderilen gizemli ikizler Neville ve Helena'nın bu üçlüyle tanışmasıyla ilişkiler derinleşmeye başlar. Fırtınalı bir noel gecesi baş kahramanımız Edwin Drood ortadan kaybolur. Edwin Drood öldürülmüş müdür? Peki öldürüldüyse katil kimdir?

Tüm bu soruların yanıtlarının sizlerin oylarıyla belirlendiği bu müzikali kaçırmayın!

Gösterimiz İngilizce-Türkçe sahnelenecektir. Üst yazı uygulaması olacaktır.

----

Turkish-American Association and Lemur Sanat Presents:
"The Mystery Of Edwin Drood"

January 24th, 2016 Sunday 7:30 pm
January 25th, 2016 Monday 7:30 pm

"The Mystery of Edwin Drood" is a musical based on the unfinished Charles Dickens novel The Mystery of Edwin Drood. The musical won five Tony Awards out of eleven nominations, including Best Musical & Best Leading Actor and it's the first Broadway musical with multiple endings (determined by audience vote).

The story itself deals with John Jasper, a Jekyll-and-Hyde choirmaster who is quite madly in love with his music student, the fair Miss Rosa Bud. Now, Miss Bud is, in turn, engaged to Jasper's nephew, young Edwin Drood. Then the plot thickens after the mysterious twins Helena and Neville, who are under Reverend Crisparkle's care, meets our trio. Our title character disappears mysteriously one stormy Christmas Eve-but has Edwin Drood been murdered? And if so, then whodunnit?

All these questions will be answered by your votes! Don't miss it!

Our show will be performed in Turkish and English. There'll be subtitles.

DİKKAT : BU HABER 13.1.2016 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.