IMANY Ankara Konseri 15 Mayıs Pazar
Instagram

IMANY Ankara Konseri 15 Mayıs Pazar

DİKKAT : BU HABER 4.5.2016 TARİHLİDİR !
IMANY Ankara Konseri 15 Mayıs Pazar
DİKKAT : BU HABER 4.5.2016 TARİHLİDİR !

Altus Kültür-Sanat gururla sunar...

IMANY 15 Mayıs Pazar Ankara'da Odtü Vişnelik Tesislerinde...

"You Will Never Know" ve "Don't be so shy" şarkılarıyla müzik listelerini alt üst eden Fransız sanatçı IMANY, Ankara'da ilk kez 15 Mayıs'ta Vişnelik'te sahne alıyor.

Müzik listelerini alt üst eden Fransız sanatçı IMANY, ilk kez 15 Mayıs'ta ODTÜ Vişnelik sahnesinde dinleyicileriyle buluşuyor.

Altus Kültür-Sanat gururla sunar...

Sahne adı Imany olan Komor Adaları asıllı Nadia Mladjao, 1979 yılında Fransa'nın Martigues bölgesinde on çocuklu ailesine dahil oldu. On yedi yaşında bir mankenlik ajansıyla sözleşmesi gereği New York'a gitti ve Calvin Klein'la üç aylık anlaşma yaptı.

Amerika'da yedi sene kaldıktan sonra Tracy Chapman'ın "Talkin' Bout a Revolution" şarkısının etkisinde ani bir karar vererek şarkıcı olmaya karar verdi.

Hemen şan derslerine, şarkı sözleri yazmaya başladı ve Amerika'daki bütün mankenlik kariyerini bırakıp Fransa'ya geri döndü. Müzik üzerine çalıştığı sırada tesadüfen Ayo ve Grace'nin prodüktörü Malik Ndiaye'yle tanıştı ve bu tanışma onun müzik kariyerinin resmi başlangıcı oldu.

Imany, Tracy Chapman, Nina Simone ve Lauryn Hill'e hayranlığından hiçbir zaman taviz vermedi ve ona R'n'B imaj yapıştırmaya çalışan prodüktörlere rağmen, "Soul", "Folk" ve "Blues" 'da ısrar etti. 2011 yılında piyasaya çıkan ilk albümü "The Shape of a Broken Heart", kısa sürede çok satan albümlere verilen "Disques d'Or'un (Altın Plak Ödülü) sahibi oldu. Adını en çok "You Will Never Know" adlı şarkısıyla duyurdu.

Son şarkısı "Don't be so shy" ile müzik listelerini alt üst eden sanatçı, Ankara'daki ilk performansında sevilen şarkılarını tüm müzikseverler için seslendirecek.

Biletler Biletix'de.

Imany Konser Bilet Fiyatı 60 TL

DİKKAT : BU HABER 4.5.2016 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.