Color Sky 5K Ankara da
Instagram

Color Sky 5K Ankara'da

DİKKAT : BU HABER 26.5.2016 TARİHLİDİR !
Color Sky 5K Ankara'da
DİKKAT : BU HABER 26.5.2016 TARİHLİDİR !

 

Renkli Koşu 3.yılında ANKARA'da start veriyor! Haydi ANKARA 2016 yılında da bizimle renklen!

Dünyayı kasıp kavuran en çılgın, en eğlenceli ve en renkli 5 km koşusu 3. Yılında Ankara'da! Renkli Koşu Festivali 5 Haziran'da Watercity Aquapark, Gölbaşında, kaçırmayın!

Amerika'da başlayıp tüm dünyaya yayılan 5 km Renkli Koşu Festivali Color Sky 5K ile stresinizi bir kenara atacak, hayatınıza renk katacak, daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşayacaksınız!

Her yaştan, her bedenden insanın ister koşarak, ister yürüyerek ama mutlaka çok eğlenerek tamamlayacağı Renkli Koşu bir yarış değil, bir koşu festivalidir. Bu etkinlik davetine aileniz ve arkadaşlarınızla beraber katılabilir ve bu sıradışı deneyimi birlikte yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle unutamayacağınız bir pazar günü geçirmeye hazır mısınız?

 

Renkli Koşu Festivali nedir?
Her bir kilometrede kurulu renk istasyonlarımıza ulaştığınızda, ekibimiz ve gönüllüler tarafından, farklı Color Sky renkleriyle dizayn edilen renkli toz yağmuruna tutulacaksınız. Bitiş alanına vardığınızda beyaz T-shirtleriniz ve siz, Color Sky renklerine bürünmüş olacaksınız.

Renkli toz nedir?
Tüm dünyada renkli koşularda kullanılan toz, gıda boyasıyla renklendirilen %100 mısır nişastasıdır. Renkli toz izleri bir yıkamadan sonra büyük oranda çıkar ancak bazı katılımcılarda renklerin çıkması daha uzun sürebilir. Renklerin daha kolay çıkması için özellikle güneş kremi ve saç kremi kullanınız.

Koşu Paketi
Koşucu numarası, Color Sky T-Shirt, geçici dövme, renkli toz ve koşucu bilekliğinden oluşan koşu paketinizi 4 Haziran Cumartesi günü etkinlik alanında saat 11:00-17:00 arasında alabilirsiniz. Şehir dışından gelecek koşucularımız koşu paketlerini etkinlik günü 09:00-12:00 saatleri arasında alabilirler. Saat 12:00'dan sonra koşu paketi verilemeyecektir. DJ eşliğinde Müzik saat 11:00'da başlayacak ve 17:00 ye kadar devam edecektir. Renkli Koşu Startı festival alanında saat 14:00'de verilir.

Sosyal Sorumluluk
Color Sky 5K Ankara Renkli Koşusu Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği işbirliğinde yapılıyor. Renkli Koşu ayrıca Tohum Otizm Vakfını destekliyor.

Bilet Fiyatları
15 Mayıs'a kadar indirimli
Tek Kişi 59.00 TL
+4 Kişi 50 TL/kişi

16 Mayıs'tan itibaren
Tek Kişi 69.00 TL
+4 Kişi 59 TL/kişi

Koşu günü kapıda 80 TL

Biletli bir ebeveyn ile katılan 10 yaş ve altı çocuklar ücretsizdir. Çocukların güvenlik açısından ayırt edilebilmesi için onlara T-Shirt verilmeyecektir. Çocuklara koşucu numarası, bileklik ve dövme koşu alanında verilecektir.

Biletler Biletix'te.

DİKKAT : BU HABER 26.5.2016 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.