AAALsanaŞENLİK
Instagram

AAALsanaŞENLİK

DİKKAT : BU HABER 2.6.2016 TARİHLİDİR !
AAALsanaŞENLİK
DİKKAT : BU HABER 2.6.2016 TARİHLİDİR !

AAALsanaŞENLİK!


Ankara'nın en iyisi olan AAALsanaŞENLİK, her sene olduğu gibi bu sene de Ankara'yı sallamaya geliyor. Şebnem Ferah, Pera ve Heavy Sky 16 Haziran'da; Pinhani, Açık Seçik Aşk Bandosu, 163 ve Bildiğin Gibi Değil 17 Haziran'da Kentpark AVM'de sahnede olacak.

Her iki gün de kurulacak alternatif sahnede ise okul grupları yer alacak. Ancak sadece bir konser olmakla kalmayan AAALsanaŞENLİK, etkinliklere, yarışmalara ve eğlence standlarına da yer vererek gerçek bir şenlik havası yaratacak.

Şenlik sonunda her iki günde de her semte servisler kaldırılarak ulaşım kolayca sağlanacak, ayrıca Kentpark AVM'nin merkezi konumu sayesinde şenlik alanına geliş de kolayca sağlanacaktır.

Biletler Biletix'ten, AAALsanaŞENLİK Kızılay ve Tunalı standlarından, Kentpark AVM'den ve Noxus'dan kolayca temin edilebilir. AAALŞENLİK'16 da görüşmek üzere!

Türk rock müziğinin güçlü sesi Şebnem Ferah, en sevilen şarkılarıyla 16 Haziran akşamı Kentpark AVM Sahnesi'nde müzikseverlerle buluşacak.

Şenlik kapsamında 16 Haziran'da Şebnem Ferah, Pera ve Heavy Sky; 17 Haziran'da ise Pinhani, Açık Seçik Aşk Bandosu, 163 ve Bildiğin Gibi Değil sahne alacak.

DİKKAT : BU HABER 2.6.2016 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.