ANKARA LILARA TERASLI LEZZET DURAKLARI
Instagram

ANKARA' LILARA TERASLI LEZZET DURAKLARI

DİKKAT : BU HABER 2.6.2016 TARİHLİDİR !
ANKARA' LILARA TERASLI LEZZET DURAKLARI
DİKKAT : BU HABER 2.6.2016 TARİHLİDİR !

ANKARALILARA TERASLI LEZZET DURAKLARI


Havaların güzelleşmesi, kışın kapalı alanlara mahkum olan Ankaralıyı hem alışverişlerini yapıp hem de güneşin tadını çıkartabilecekleri yerler aramaya yöneltiyor. Kapalı ofislerde iş hayatının yorucu temposu ile boğuşan Ankaralılar için 'açık hava' mekanları çok daha öne çıkarken, farklı lezzetler de aranıyor.
Kent merkezinde, temiz hava alabilecekleri, arkadaşlarıyla buluşabilecekleri, aynı zamanda ihtiyaçlarını da karşılayabilecekleri açık hava mekanları tercih eden seçkin Ankaralılar'ın bu arayışına, One Tower AVM 'teraslı' lezzet duraklarıyla son verdi.


Özel marka karması ve çarpıcı etkinlikleriyle Oran bölgesinin değerini yükselten One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi, gurme lezzetleri bir araya getiren yeme içme mekanlarıyla da kentin sosyal yaşamına renk kattı.


Keyifli sohbet ve farklı lezzetleri alışverişle tatlandırmak isteyenlerin dikkatini çeken One Tower AVM, kendisini diğer AVM'lerden ayıran 'terasları'yla şimdiden yaz aylarının ilgi odağı olacağını gösterdi. Ankara'nın yeni buluşma merkezinin geniş ve ferah terasları zengin mutfakları ile ünlü mekânların iç açıcı dizaynları ile bütünleşince Başkentliler'in "sıcak havalarda ne yapacağız?" sorunu da ortadan kalkmış oldu.

Gurme mekanlar One Tower AVM'de.

One Tower AVM'de farklı lezzetleri ve özel kahveleriyle öne çıkan Robert's Coffee; çaysız yapamayanlar için Demlik; dünya kahvelerini özel pişirme teknikleriyle harmanlayan Starbucks Reserve ve farklı lezzetleri bir araya getiren Mado, One Tower AVM ziyaretçilerinin beğenisini kazanıyor.


Şubeleri arasındaki en uzun bara sahip New Castle'a da ev sahipliği yapan One Tower AVM ayrıca, çok yakında ünü ülke sınırlarını aşan Big Chefs ve Dubh Lin Cafe'yi de ziyaretçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

DİKKAT : BU HABER 2.6.2016 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.