Herkes En Çok Neyi Seviyorsa Onu Yapsın Bu Gece
Instagram

Herkes En Çok Neyi Seviyorsa Onu Yapsın Bu Gece

DİKKAT : BU HABER 2.6.2016 TARİHLİDİR !
Herkes En Çok Neyi Seviyorsa Onu Yapsın Bu Gece
DİKKAT : BU HABER 2.6.2016 TARİHLİDİR !

'HERKES EN ÇOK NEYİ SEVİYORSA ONU YAPSIN BU GECE...'
'Everyone Should Make Your Favorite Things This Tonight...'

Tosca Art&Design

Sergi // Exhibition : 10-24 Haziran // June 2016

Tosca Art&Design 10-24 Haziran tarihleri arasında 14 sanatçının eserlerinin yer aldığı afiş sergisine ev sahipliği yapıyor. Sergi, Ali Lidar'ın sosyal medyada paylaşmış olduğu bir yazısından ilham alınarak oluşturuldu.

"Herkes en çok neyi seviyorsa onu yapsın bu gece... Ben öyle yapacağım çünkü. Uyuyacaktım ama vazgeçtim. İki tane kırmızı tuborg var çekyatın altında annemden sakladığım (üzülüyor çok içiyom diye o yüzden saklıyorum) onları alıp Şirintepe Parkında sokak köpeği dostlarımla muhabbet ederek içeceğim... Siz de en çok neyi seviyorsanız onu yapın azcık hatırım varsa. Eşinizle sevgilinizle sevişin, Birhan Keskin okuyun, Jehan Barbur dinleyin, ata binin, mastürbasyon yapın, eski sevgilinizi arayın... Bu akşam en çok neyi seviyorsanız onu yapın. Özellikle bu akşam. Ben öyle yapacağım. Tabi ki ölülerimiz içimizde. Ben fatiha okudum. İnananlarımız da okumuştur ya da okur. Ağladım da. Siz de ağlamışsınızdır. Duraktaki bebelerin solan gül yüzlerine gözyaşı dökmeyen siktirsin gitsin zaten buradan! Ama özellikle onlar için bu akşam en çok neyi seviyorsanız onu yapıp öyle uyuyun n'olur!

Çünkü bu terör denen puştluk bizi sevdiklerimizle sınıyor. Neşemizi, gülen yüzümüzü, sevincimizi yok etmek istiyor küresel yavşaklar. Biz üzülüp içimize çekildikçe göt göt gülüyor aşağılık mahluklar. Onları sevindirmemek için bu gece en sevdiğiniz şey neyse onu yapın. Ben öyle yapacağım. En sevdiğimle konuştum az önce, Emre Ütükler' i ararım belki birazdan. Annemin yanaklarından sıktım uyucam anne dedim. Yalan ama olsun... Şimdi biraları kapıp parka gideceğim. Siz de... Siz bilirsiniz artık. Neyi çok seviyorsanız onu yapın. Bu gece. Özellikle bu gece..." Ali Lidar

Katılan sanatçılar: Serdar Altunoğlu, İdil Börtücene, Erhan Cihangiroğlu, Püren Çetin, Aylin Güngör, Emre İnanç, Youko Kakinawa, Elvan Kanmaz, Halil Önal, Selin Saygılı, Esra Tuncalı, Merve Turan, Berna Yangın, Arda Cem Yılmaz.

Tosca Art&Design
Üsküp Caddesi 6A/4 Çankaya, 06690 Ankara

DİKKAT : BU HABER 2.6.2016 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.