Therapy Rooftop Sessions w/ Betoko & Wolfson & Mustafa Cihan @Rabarba Terrace
Instagram

Therapy Rooftop Sessions w/ Betoko & Wolfson & Mustafa Cihan @Rabarba Terrace

DİKKAT : BU HABER 28.6.2016 TARİHLİDİR !
Therapy Rooftop Sessions w/ Betoko & Wolfson & Mustafa Cihan @Rabarba Terrace
DİKKAT : BU HABER 28.6.2016 TARİHLİDİR !

 

Therapy Rooftop Sessions 22 Temmuz Cuma


Saat 18.00'dan, gece 01.00'a kadar sürecek olan etkinlikte Betoko , Wolfson ve Mustafa Cihan kabinde olacaktır.


Medya Sponsoru : PowerFM
Giriş Ücreti : 30TL

-BETOKO

"Raining Again" ile büyük başarı yakalayan ve listeleri sallayan Betoko; şarkılarıyla bir çok film ve konserde kendine yer edindi. Madonna'nın "Sweet 'n Sour" turnesi kapsamında da çalınan şarkıları, ayrıca Sasha, Steve Lawler, Jamie Jones, Nick Warren ve Seth Troxler gibi isimlerden destek görmesi, onun elektronik müzik sahnesinin vazgeçilmez isimlerinden biri olduğunu kanıtladı.

-WOLFSON

Norveç'te plak yapımcısı bir babanın oğlu olan WOLFSON, müziğin içinde ve kelimenin tam anlamıyla plakların üzerinde büyüdü. Çok fazla müzik dalından ilham aldığı için 13 yaşında bulduğu ilk plak çalarları ve mixeri eline geçirip turntablism'e, hip-hop ve breakbeat'e merak saldı. DJ ekipmanlarını taşıyabildiği her yere götüren WOLFSON katılabildiği her partide çalan, scratch atan, yatma vakti çoktan geçmiş bir çocuk oldu.

Üniversite yıllarında canlı müzik grupları ve electronik müzik sanatçıları ile beraber yaptığı çalışmalar sonucunda prodüksiyona merakı başladı. Bu merakını dj setlerine de taşıyarak vokal ve enstrümanları performansıyla birleştirdi ve aynı yıllarda gece klüplerindeki ilk sürekli işlerine başladı. Biri diğerini takip etti ve WOLFSON kendi geceleri, parti serileri , radyo programı ve plak sirketi Wold Records'a sahip oldu.

 

-MUSTAFA CIHAN

Balıkesir Akçay'da doğan Mustafa Cihan ilerleyen yıllar içerisinde elektronik dans müziğine ilgi duymaya başladı ve bu müzik akımının sıkı bir takipçisi oldu. Lise yıllarında yazlık kulüplerde dj olarak çalmaya başladıktan sonra 2003 yılında Ankara'ya yerleşerek burada kulüp kültürünü daha yakından tanıma fırsatı buldu. Dönemin ünlü dj'lerinden ve Faces Club'ın resident'ı Sertaç Kaya ile tanıştı ve bu yakın dostluğunda ondan elektronik müzik ve prodüksiyon adına birçok şey öğrendi. İlk prodüksüyon denemesini 2007 yılında yayınladı. Bu parça Burcu Güleç'in vokalleri ile hayat bulan progressive house'un sert örneklerinden biri olarak sayılabilecek olan Turuncu oldu. Sonraki yıllarda prodüksiyon çalışmalarına ara veren Mustafa Cihan 2014 yılı itibariyle tekrar çalışmalara başladı ve 2015'te yayınlanması planlanan 3 Ep çalışması bulunmakta. Kulüp performanslarında ise deep house'tan techno'ya uzanan güçlü groovelar kullanarak enerjisi yüksek setler seçiyor.

DİKKAT : BU HABER 28.6.2016 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.