Burn Sonance Festival Ankara 2016
Instagram

Burn Sonance Festival Ankara 2016

DİKKAT : BU HABER 6.8.2016 TARİHLİDİR !
Burn Sonance Festival Ankara 2016
DİKKAT : BU HABER 6.8.2016 TARİHLİDİR !

 

Burn Sonance Festival | Poolside Music Series
30 Ağustos, Mirador Club

Burn Energy ana sponsorluğunda bu sene 30 Ağustos'da ilk defa gerçekleşecek olan Burn Sonance Festival, dünyaca ünlü bir çok sanatçıyı ve müzikseveri bir araya getirerek Ankara'nın uzun zamandır yoksun olduğu festival özlemini gidermeyi amaçlıyor.

Bu sene Ankara'nın içinde gizli saklı bir cennet olan, harikulade Mogan gölü manzarasıyla insanı büyüleyen Club Mirador'da gerçekleşecek olan festival, müzikseverlere eşsiz bir müzikalite sunmasının yanında, ''Ankara güzel ama bir de deniz olsaydı'' diyenler için 240 m² büyük, 27 m² küçük havuzuyla yazın bunaltıcı sıcaklarından kurtulmak isteyenlere de eşsiz bir deneyim vaad ediyor.

Müzik ve hizmet sektörünün alanında en tecrübeli isimlerini aynı çatı altında birleştiren Burn Sonance Festival yeşillere bürünmüş 6 dönümlük arazinin her karesinde görülmeyi hak eden bir eğlence sunarak bir yandan da sektörün düşüşe geçen trendine bir ivme kazandırmayı hedefliyor.

Line-up

MARK KNIGHT * INFINITY INK (Dj Set) * STAVROZ (Live) * ELI & FUR * MIDAS 104 * WOLFSON * PASSONE * UGR * DSKNNCT * DEMIRABI * CEM VEGAS * KENAN SAVRUN * MELISA SU * ENGIN KAPTANOĞLU

Burn Sonance Festival 14 saat müzikle elektronik müzik severleri yepyeni bir maceraya sürüklüyor.

Festivalin avantajlı biletleri BiletinoTR'da.

DİKKAT : BU HABER 6.8.2016 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.