Open Air Rooftop Party
Instagram

Open Air Rooftop Party

DİKKAT : BU HABER 11.8.2016 TARİHLİDİR !
Open Air Rooftop Party
DİKKAT : BU HABER 11.8.2016 TARİHLİDİR !

 

Open Air Rooftop Party @RABARBA Terrace


26 Ağustos Cuma günü saat 18.00'dan gece 01.00'a kadar sürecek etkinlikte 20 milyondan fazla tıklanan FEEL adlı parçasıyla listeleri alt üst eden MAHMUT ORHAN, Bnb Bros, Veysel Özerol kabinde olacak!

Giriş Ücreti: 35 TL

MAHMUT ORHAN

11 Ocak 1993 Bursa'da doğan Mahmut Orhan'ın müziğe ilgisi 16 yaşında başlıyor. O yıllarda tanıştığı seslendirme firması "3 Adam" ile tanışan Mahmut Orhan 2012 yılında çıkardığı Little Buddha 5, Fringe, Siddharta Dubai, Céiron adlı parçaları ile büyük bir başarı yakalayarak adından sıkça bahsettirdi.

Mahmut Orhan genellikle 80ler ve 90ların popüler parçalarını yeniden düzenleyerek yeni bir soluk getirmeyi başarmış çok başarılı biri. 2014 yılında Beachside Records ile çalışmaya başlayarak özel albümü olan Chilai'yi çıkarıyor ve en genç Complication albüm çıkaran Türk unvanına sahip oluyor. Bununla birlikte Chilai albümü iTunes üzerinden de popülerlik eki alarak büyük başarısına başarı katıyor.

SoundCloud'dan tanıştığı Sena Şener ile çıkardığı Feel adlı parça dünya çapında büyük ses getirdi ve şuan 20 milyondan fazla izleme almış durumda.
...
Mahmut Orhan was born in Bursa, in 1993.
Deep House, Indie Dance/Nu disco are his favourite styles and they effect his imagination and creativity.

He started his career with "3-Adam" which is a vocalizing firm. In 2012, he added "Ceiron" to "Little Buddha 5" serial and "Fringe" to "Siddharta Dubai" serial and he gained great success with these tracks.

Until today, he generally rearrenged 80s-90s tracks. In 2014, a released track from "Beachside Records" which is "Without You Ep" got great attention. He made "Compliation" album with Chilai.

Until today, he performed many times at Bursa, Antalya, Istanbul, Izmir. He firstly worked as a "music director" at one of the most popular club in Istanbul, "Chilai". He still continues his music career at there.

He established "Rikodisco" with Aytac Kart. They collected many podcast shows and eps from many famous people. He works with Aytac Kart, Boral Kibil, Sezer Uysal, Dj Tarkan, Alceen, Ludwix, Deepjack and Mr. Nu and also he loves their style of music.

BNB BROS

VEYSEL ÖZEROL

DİKKAT : BU HABER 11.8.2016 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.