Marilyn - Bir Mini Müzikal
Instagram

Marilyn - Bir Mini Müzikal

DİKKAT : BU HABER 6.09.2016 TARİHLİDİR !
Marilyn - Bir Mini Müzikal
DİKKAT : BU HABER 6.09.2016 TARİHLİDİR !

 

Türk Amerikan Derneği ve Lemur Sanat - Alternatif Sahne Sunar:
"Marilyn" - Bir Mini Müzikal

28-29-30 Eylül 20:00
Türk Amerikan Derneği - Reşat Aktan Salonu
Sponsorlarımız: Uzay Film - Gürkan Plak Evi

Alternatif Sahne konsepti dahilinde Türk Amerikan Derneği ve Lemur Sanat, bu sefer orijinal metne sahip bir mini müzikal ile, Reşat Aktan Salonu'nda seyircilerine yine farklı bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Efsanevi film yıldızı Marilyn Monroe'nun tutkulu olduğu kadar trajik öyküsünü konu alan "Marilyn"'de, Norma Jeane Mortensen adıyla Hollywood'a adım atan genç bir modelin dünyaca üne kavuşmasını ve bu yolda yaşadığı çalkantılı ilişkileri izliyoruz. Yeni ismini almadan önceki travmatik geçmişinin izleri her fırsatta su yüzüne çıkarken, hiçbir ilişkisinde arzu ettiği mutluluğu bulamayışı, Marilyn'i dönüşü olmayan bir yola sürüklüyor.

Yaklaşık 1,5 saat sürecek oyunumuz İngilizce sahnelenecektir. Sınırlı sayıda seyirci kapasitesine sahip etkinliğimizin numarasız olarak satılacak biletleri, pek yakında Türk Amerikan Derneği Danışma'dan veya Biletix'ten alabilirsiniz.

 

Görüşmek üzere!

-----

Turkish American Association and Lemur Sanat Presents:
"Marilyn" - A Mini Musical

September 28-29-30, 8 p.m.
Turkish American Association - Reşat Aktan Lounge
Sponsors: Uzay Film - Gürkan Plak Evi

Turkish American Association and Lemur Sanat are getting ready for a yet another unique show: A mini musical with an original script, and this time at Reşat Aktan Lounge.

Telling the ambitious as well as tragic story of the legendary movie star Marilyn Monroe, with "Marilyn" we see a young model named Norma Jeane Mortensen entering Hollywood, becoming famous worldwide and going through rocky relationships on the way. The effects of her traumatic past resurfacing at every chance, never being able to find happiness she desires leads her to a point of no return.

Our approximately 1.5 hour-long show will be performed in English. Number of seats will be limited. Tickets of the event are available at Turkish American Association info desk, and Biletix.

 

See you soon!

DİKKAT : BU HABER 6.09.2016 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.