Closer to the Clouds / Two Days Event
Instagram

Closer to the Clouds / Two Days Event

DİKKAT : BU HABER 5.09.2016 TARİHLİDİR !
Closer to the Clouds / Two Days Event
DİKKAT : BU HABER 5.09.2016 TARİHLİDİR !

"Closer To The Clouds"

Şehrin hava durumu ayaza dönmek üzereyken, gelin hep birlikte sıcak akşamların son demlerine Rabarba'nın terasında iki gün arka arkaya düzenlenecek olan işitsel ve görsel şölen ile veda edelim.

Bu iki günlük süreçte, Muui ve Illesnoise'in yanı sıra lokal süper kahramanlarımızı dinlerken, bir yandan da şehrin sokaklarına müdahale eden Erin İlkcan Aslan ve Gökhan Tüfekçi'nin üretim performanslarını seyredebilir, Pembe Bulut Fabrikası, Duygu Seramik, Dream Cut collection ve Renn'in de tasarım ürünlerini alabilirsiniz. .

 

MUUI (Crossfrontier Audio, DE)

Berlin menşeli, dinamik prodüksiyonlari oldukça iyi taniyan ve üreten MUUI, synth ağırlıklı melankolik house ve techno'yu çok başarılı bir şekilde harmanlıyor. Kendine özgü tasarımları ve yaratıcı vizyonu ile uzun süredir takdir gören MUUI, Beatport Top 10 listesinde bir çok kez bulunmuş; Laurent Garnier, Sasha, Guy J, Marco Carola, Patrice Baumel gibi bir çok saygın isimden destek almıştır. 2015 yılında Crossfrontier Audio'dan çıkardığı 'Escape the Remedies' albümü Beatport Deep House listesinde birinci sıraya kadar çıkmıştır.

MUUI bir bavul dolusu analog cihaz ile 30 Eylül Cuma günü canlı performansı ile bizlerle olacak.

 

Illesnoise (Stil Vor Talent, NED)

Amsterdam menşeili Illesnoise, çok yönlü müzik zevkine sahip başarılı bir DJ ve prodüktör. Dinleyenleri heyecanlı ve süprizlerle dolu bir yolculuğa çıkarırken en önem verdiği husus ise deep ve melodik bas altyapıları. Müziğin sadece duyulması gereken değil, kalbimiz ile senkronize olduğunu hissetmemiz gerektiğine inanıyor.

Geniş bir yelpaze içinde iyi hissettiren ve sakin soundlar içeren podcast serileri ile tanınan Illesnoise 2015 yılında Stil Vor Talent'ın sahibi Oliver Koletzki'den bir remix ile EP yayınladı.

 

Ugr

Ugur Kirbag, djlige 2000 yilinda basladi. The Club 20, Tutti's, Faces, Saklikent, Babylon, Balance, Drop, B-Trip, Smood ve Kite gibi Türkiye'deki clublarda calan UGR, Anthony Pappa, Joop, Airwave, Parks&Wilson, Taj, Swayzak, Stephan Bodzin,Oliver Huntemann, Claptone, Ripperton, David Keno, Reset Robot, Alan Fitzpatrick,Komaton,Taqtraumer ve Legowelt gibi dunyaca ünlü djler ile birlikte calan dj, setlerinde "Techouse", "Techno", "Minimal" ve "Dub tarzindaki parcalara yer vermektedir. 2008 – 2014 yılları arasında Gürcistan ''Tiflis Club'' ve Köln'de Club Gwölbe'de Hamburg Fundbureau'da performans sergilemiştir. UGR 2014 yılında Kite Club'ın resident dj'i olmuştur ve mekanın müzik direktörlüğünü de yapmıştır. 2016 yaz sezonunu Alaçatı Sound Club;da resident olarak geçirmiştir. Türkiye'de ve Yurtdışındaki labellardan çeşitli ep'ler yayınlamış ve complation'lara parça vermiştir.

 

demirabi

demirabi DJ'liğe uzun yillar dinleyici olarak arşivlediği müziği, 2010 yılında kendi organize ettiği partilerde çalarak başladı. Kite (Bülten Sk.), IF Performance Hall, Sail Loft (Bodrum, Gündoğan) ve bir çok ev partisinde çaldı. Ankara'da salı geceleri Dsknnct ile b2b setleri oldukça ilgi çekti. demirabi, setlerinde melodik, vokalli house ve techno'nun icinde gezinen parçalara yer veriyor. demirabi Kite'in resident dj'i olduğu süre zarfında Dirty Doering, &Me, Rampue, Till Von Sein, Adam Port, YokoO, Niko Schwind, Teenage Mutants, Britta Arnold, A.N.D.Y, Marek Hemmann gibi başarılı dj ve prodüktörler ile aynı sahneyi paylaşmıştır.

 

Görkem Öğüt

Obsdeps

 

Biletler:
Tek Gün 30 TL
Kombine 50 TL
Bilet Satış Noktaları:
Daft Art Tattoo & Designer Store: Tunus Caddesi No:40
Tunalı No.99

DİKKAT : BU HABER 5.09.2016 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.