Pre-Opening Blackloud @R² by Rabarba
Instagram

Pre-Opening Blackloud @R² by Rabarba

DİKKAT : BU HABER 24.09.2016 TARİHLİDİR !
Pre-Opening Blackloud @R² by Rabarba
DİKKAT : BU HABER 24.09.2016 TARİHLİDİR !

 

8 Ekim'de, House müziğin Ankara'daki çatısı R² by RABARBA; Roof Lounge ve Open-air alanlarında, şehre yukarıdan bakabileceğiniz bir geceye sizleri davet ediyor!

Bu yaz sezonunda terasta başlattığımız ve açık hava etkinlikler furyası ile yarattığımız Ankara'nın yeni ve alternatif müzik alanını, kış sezonunda da yenilenen yüzümüzle alt katımızda devam ettiriyoruz! R² üst başlığında oluşturduğumuz yeni konseptte house müziğin çatı katı olma iddasıyla kış sezonuna yeni bir kapı açıyoruz!

Deep House, Nu Disco ve Future House alanlarında yaptığı parçalarla dünyada adından bahsettiren, Ankara'nın yakından tanıdığı isim Can Karabulut (Blackloud) ile sezonun ilk açılış partisiyle kapılarımızı aralıyoruz!

Blackloud
Can Karabulut, known after his stage name Blackloud, is a Turkish DJ and producer based in Prague. His music career started in 2002 since then he performed in various clubs and private events. His first release 'Solitude' was published by "Wold Records" label in 2015. In 2016 he released 'Attitude' and 'Dihim (EP)'. He gained popularity over social media by his remixes and well-known DJ sets "Calm & Cool". In September 2016, he introduced a brand new set called 'Catchy Fresh'. For more info on the artist follow the links below:

 

BNB BROS

VEYSEL ÖZEROL

DİKKAT : BU HABER 24.09.2016 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.