Tatlı Fest Ankara
Instagram

Tatlı Fest Ankara

DİKKAT : BU HABER 5.10.2016 TARİHLİDİR !
Tatlı Fest Ankara
DİKKAT : BU HABER 5.10.2016 TARİHLİDİR !

 

Tatlıfest 14-15-16 Ekim'de Ankara Bilkent Station'da.

 

Ankara'ya yepyeni, taptatlı bir festival geliyor!

 

TatlıFest ilk kez Ankara'da, Bilkent Station'da!

 

Dünya tatları, geleneksel tatlar, özel şovlar, usta şeflerle miniklere gençlere ailelere özel atölye çalışmaları, çikolata heykeller ve canlı müzik gruplarıyla Ankara'da en tatlı günlerinizi yaşayacaksınız.

 

Bilkent Station ve Bilkent Center'ın ev sahipliğini yapacağı "TatlıFest" 14-15-16 Ekim tarihlerinde sizleri hayatın tadını çıkarmaya çağırıyor!

 

İçinde 'sadece tatlı' olan festival, 14 – 16 Ekim tarihlerinde Ankara'da tatlı severlerle buluşuyor. Türkiye'nin en tatlı festivali "Tatlı Fest" hem göze hem kalbe hem de damağa hitap edecek.

 

Bilkent Station'da 14-15-16 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan Türkiye'nin ilk tatlı festivali "Tatlı Fest" ile tatlıların zengin, renkli, lezzetli, çeşitli ve eğlenceli dünyası kapılarını tüm tatlı severlere açacak. Tam bir festival zenginliği içinde geçecek Tatlı Fest şimdiden muhteşem ve çok tatlı bir hafta sonu vadediyor.

 

Festival hem profesyonelleri hem de tüm tatlı meraklılarına muhteşem bir 3 gün vadediyor.

Türkiye'nin ilk tatlı festivali olan "Tatlı Fest" 14-16 Ekim 2016 tarihleri arasında ; farklılık yaratan konseptinin yanı sıra ziyaretçilerine konfor, rahat ulaşım ve otopark imkanları sunan, keyifli alışverişlerin, kaliteli hizmetin, sosyal yaşamın, eğlencenin, lezzetin ziyaretçilerle buluştuğu bir durak olan Bilkent Station'da gerçekleşecek.

Festival kapsamında pasta, klasik Türk tatlıları, dondurma, şerbet, waffle, krep, yöresel tatlılar, çikolata gibi tatlı dünyasına ait tüm tatların yer alacağı stantlar olacak. Bunlara ilaveten her gün yapılacak tatlı yarışmaları, atölye çalışmaları, çocuklara yönelik etkinliklerle festival ziyaretçileri, tatlıların lezzet dünyasını keşfedecekler. Farklı tarifler & yorumlar, organik tatlılar, tadım aktiviteleri ve stantlardan ürün alım imkanları ile lezzet doruğa ulaşacak.

Milli Takım Şeflerinden Showlar ve Çikolata & Pasta Heykelleri Sergisi

Festival kapsamında Türkiye'nin önemli şefleri her gün 1 saatlik özel gösteriler ve eğitimler verecek. Bunun yanı sıra her gün ünlü şeflerin katılımıyla interaktif geçecek olan atölye çalışmaları yapılacak. Her gün yapılacak bu çok özel Atölye Çalışmaları makaron yapımı, şeker hamuru figür yapımı, büyükler & çocuklar atölye çalışmaları gibi keyifli ve eğlenceli başlıkları içerecek. 3 gün boyunca ayrıca çikolata ve pastalardan yapılan heykeller festival alanında sergilenecek. Sadece bu heykeller bile tatlı sanatının ne boyuta geldiğini bir kez daha gözler önüne serecek.

Gün Boyu Eğlence

Gündüz 12:30 'da kapılarını açacak olan Tatlı Fest akşam saat 22:00'ye kadar devam edecek. Gün boyu DJ müziğin ve animasyonların olduğu etkinlik, gün içinde amatörlerin de katılacağı yarışmalarla ve diğer sürpriz etkinliklerle şenlenecek. Tüm bunlara ilaveten her günün sonunda özel bir konser gerçekleşecek. Bu konserler ile kulaklarda tatlanacak.

Katılım Çok Kolay!

Tatlı Fest'in katılımı için yapılması gereken Biletix'den bilet almak. Günlük ve kombine biletlerin yanı sıra, sınırlı sayıda katılım için Atölye çalışmaları için de biletler satılacak. Festival bileklikleri ile tüm gün etkinlik alanına giriş çıkış kolaylığı sağlanacak. Bu şekilde Bilkent Station'ın Bilkent Statıon'da yer alan cafe ve retoranlarda yemeklerini yiyen katılımcılar tatlılar için veya konseri izlemek için festival alanına rahatlıkla dönebilecekler.

Tatlı Fest Biletleri Biletix'te.

DİKKAT : BU HABER 5.10.2016 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.