Wolfson & Bnb Bros @R² by Rabarba
Instagram

Wolfson & Bnb Bros @R² by Rabarba

DİKKAT : BU HABER 17.10.2016 TARİHLİDİR !
Wolfson & Bnb Bros @R² by Rabarba
DİKKAT : BU HABER 17.10.2016 TARİHLİDİR !

 

House müziğin Ankara'daki çatısı R² by RABARBA; Roof Lounge ve Open-air alanlarında, şehre yukarıdan bakabileceğiniz bir geceye sizleri davet ediyor!

Bu yaz sezonunda terasta başlattığımız ve açık hava etkinlikler furyası ile yarattığımız Ankara'nın yeni ve alternatif müzik alanını, kış sezonunda da yenilenen yüzümüzle alt katımızda devam ettiriyoruz!

Gecenin headlineri Wolfson'un Warm-Up ve After'inda R² by RABARBA'nin Resident Dj'leri Veysel Ozerol ve Bnb Bros ta sizlerle olacak!

WOLFSON

Norveç'te plak yapımcısı bir babanın oğlu olan WOLFSON, müziğin içinde ve kelimenin tam anlamıyla plakların üzerinde büyüdü. Çok fazla müzik dalından ilham aldığı için 13 yaşında bulduğu ilk plak çalarları ve mixeri eline geçirip turntablism'e, hip-hop ve breakbeat'e merak saldı. DJ ekipmanlarını taşıyabildiği her yere götüren WOLFSON katılabildiği her partide çalan, scratch atan, yatma vakti çoktan geçmiş bir çocuk oldu.

Üniversite yıllarında canlı müzik grupları ve electronik müzik sanatçıları ile beraber yaptığı çalışmalar sonucunda prodüksiyona merakı başladı. Bu merakını dj setlerine de taşıyarak vokal ve enstrümanları performansıyla birleştirdi ve aynı yıllarda gece klüplerindeki ilk sürekli işlerine başladı. Biri diğerini takip etti ve WOLFSON kendi geceleri, parti serileri , radyo programı ve plak sirketi Wold Records'a sahip oldu.

 

Bnb Bros

Jazz müzisyenleri ile dolu bir ailenin çocukları olan Burak ve Berkin Çanga, tercihlerini hep elektronik müzikten yana yaptılar. Buldukları bir VHS video kasetinde DMC Scratch Şampiyonasını defalarca izleyen iki kafadar, bu işe aşık olup, kısa bir süre sonra 2003 yılında ilk turntablelarını ve mixerlerini aldılar.

2007 yılından itibaren Ankara'da sayısız mekanda resident Dj olarak sahne alan ikili, Genre olarak hiç bir sınır tanımadan kendilerinden söz ettirdiler.

Müziğin her türüne aşık olan bu ikili, yaptıkları şarkı ve remixler ile dünya çapında da tanınmaktadırlar.

DİKKAT : BU HABER 17.10.2016 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.