Wed:Emre Türkeş Fri:Dsknnct Sat:Men With A Plan
Instagram

Wed:Emre Türkeş Fri:Dsknnct Sat:Men With A Plan

DİKKAT : BU HABER 11.10.2016 TARİHLİDİR !
Wed:Emre Türkeş Fri:Dsknnct Sat:Men With A Plan
DİKKAT : BU HABER 11.10.2016 TARİHLİDİR !

 

Geldik hayal gibi bir haftaya.


Riff de bu hafta Cumartesi 23:00'da Ankara çıkışlı, ismini tüm dünyaya duyurmış MEN WİTH A PLAN ile heycanlanacağız. Cumartesi Pazar 12:00 v 19:00 araso POP UP LA tasarım pazarı ile Riff pazar yerine dönecek. Çarşamba Emre Türkeş Cuma ise DSKNNCT ile serkan söğüt bizim ile olacak. ! 
Bu hafta Riff yoğun hep beraber severek yorulacağız.

Emre Türkeş

Müziğe çocukluk yıllarında başlayan Emre türkeş çok iyi bir gitaristdir. Bir çok funk blues gruplar projelerinde yer alan emre türkeş elektronik müziğe merakı ile tarzına bir yol daha katmış oldu! . Deep house ,house ,lounge seslerden hoşlanan emre 2016 itibari ile prodüksyonlara başlamış ilk çalışmaları daha bitmeden arkadaş grupları içinde ses getirmiş merak uyandırmıştır. 
Dsknnct

2004 yılından bu yana müzikle içli dışlı olan Serkan Söğüt, 2008 yılında hayata geçirdiği Dsknnct projesiyle bir anda Ankara elektronik müzik sahnesinin vazgeçilmez isimlerinden biri haline geldi. Bir çok partinin aranan ismi olmasının yanı sıra (Puhu, Locus Solus, Kite etc.) gibi bir çok mekanın resident dj'liğini üstlenen Dsknnct; Black Strobe, Dub Fx, Moullinex, Gigamesh, Kolombo, A.N.D.Y, Jacques Renault, Marek Hemmann, Till Von Sein, Alex Niggeman, Ishome, Stavroz, Mickey, R.A.C, Xinobi gibi dünyaca ünlü isimlerle aynı kabini paylaşarak kariyerinde önemli bir basamak atladı. Geçtiğimiz yıl Alman partneri Krink ile "Hospital" adlı başarılı bir ep ye imza atarak Rhythm Royal Recordings'den prodüksiyon alemine giriş yapan Dsknnct düzenlediği bir çok etkinlikle de halen Ankara müzik piyasasının nabzını tutmaktadır.

Men With A Plan

Men With A Plan idea first came upon in 2006 from İlker Çiftçi and Can Çakmakçı. Prior to the concentration to the band; Can and İlker has been involved into many projects individually. By evolving at these times they start to share their both influences and aggregations on producing the debut album at 2010. At January 2011 MWAP released "Batteries Not Included" album from the Remoov Records. The album clearly reflects bands unique style with the combination of refined melodramatic synth-rock melodies with german-canadian techno dubs.

22 Saturday
23 Sunday 
12:00 19:00 Arası 

POP UP LA 
Gezgin tasarım pazarı Pop Up LA! 3. etkinliği ile sonbahara merhaba diyor!
Birbirinden özgün tasarımcılar, nitelikli tasarım ürünler, iyi müzik ve daha fazlası için, Pop Up LA!


Tasarımcı listesi;
Renn
Pembe Bulut Fabrikası
Dream Cut Collection 
Duygu Seramik Atölyesi 
Mahal Dükkan 
KikisDesign 
Güvercin Yuvası 
Ekin ile Piksel 
Luka Doğal Yaşam(Odtü Pati Dostları)
Bilare Mila 
Pictoheads 
Mottom 
Pineapple 
Amelie's Garden 
Kala Yoga
FlameDesign

Kennedy Caddesi No :15 
Çankaya/ANKARA

DİKKAT : BU HABER 11.10.2016 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.