Sağlıklı Beslenme & Detox Semineri
Instagram

Sağlıklı Beslenme & Detox Semineri

DİKKAT : BU HABER 20.11.2016 TARİHLİDİR !
Sağlıklı Beslenme & Detox Semineri
DİKKAT : BU HABER 20.11.2016 TARİHLİDİR !

Ankara'nın sevilen siması ve Beslenme uzmanı Yrd.Doç.Dr. Tuba Günebak ile 'Sağlıklı Beslenmenin incelikleri ve Detox' konulu seminer ile yeni yıla doğru ve sağlıklı beslenmenin yollarını öğrenerek girelim.

Yeni yılda sağlıklı ve Fit olmak adına Tuba Günebak'ın sizler için hazırladığı beslenme öneri listenizi de seminer çıkışında almayı unutmayın:) 

Seminer Katılım tutarı: 100 TL

Organizasyon Sorumlusu: AÇELYA BOZ 05327952765


Tuba Günebak kimdir?

Yrd.Doç.Dr.Ç.Tuba Günebak; 1979, Ankara doğumludur. Lise öğrenimini Antalya Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2001 yılında mezun olmuştur. Obaköy A.Ş.’ye bağlı olarak TED Ankara Koleji, Vakıflar Bankası, Atakule projelerinde 2001-2002 yılları arasında diyetisyen olarak görev yapmıştır.


Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nün açtığı Araştırma Görevliliği sınavını başarıyla geçerek 2002 yılı Eylül ayında araştırma görevliliğine ve Diyetetik Anabilim Dalı’nda yüksek lisans çalışmasına başlamıştır. Yüksek lisans tez çalışmasını 2005 yılında tamamlayarak “uzman diyetisyen” ünvanı almış ve Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde doktora çalışmasına başlamıştır. Riskli gebelikler üzerine doktora tez çalışmasını yürütmüş, tamamlamış; “doktor” ünvanı almıştır. Hacettepe Üniversitesi’nden 2012 yılı başında kendi isteğiyle ayrılmış ve kurmuş olduğu Tuba Günebak Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi’nde bilimsel çerçevede, kişiye özel hizmet verdiği gibi alanında öncü Anadolu Ajansı, Ülkü Eğitim Kurumları, Sur Çocuk Akademisi gibi kurumlara da kurumsal beslenme danışmanlığı hizmetleri vermiş ve vermektedir. Şu anda Lefke Avrupa Üniversitesi’nde “Yrd.Doç.Dr.” ünvanı ile akademik çalışmalarına devam etmektedir. Çeşitli ulusal ve uluslararası kongrelerde sözel ve poster sunumları, çeşitli bilimsel ve güncel dergilerde makaleleri bulunmaktadır.


Kanal 24 ve TRT’nin çeşitli kanallarında birçok programa konuk konuşmacı olarak katılmıştır. Şubat – Eylül 2015 tarihleri arasında haftalık olarak TRT Kent Radyo Ankara’da (FM 105.6) “Hayat Bilgisi” programının düzenli canlı yayın konuğu olmuştur. Şu anda, her hafta Cuma günü saat 10:00’da Trt Okul kanalında canlı olarak yayınlanan “Günlük Hayat” programının program danışmanlığını ve moderatörlüğünü yürütmektedir.
Türkiye Bisiklet Federasyonu Milli Takım’ı sporcularının olimpiyatlara hazırlanmaları aşamalarında beslenme danışmanlıklarını ve ODTÜ Yüzme Kulübü profesyonel sporcularının beslenme danışmanlıklarını yapmaktadır. Haftanın bir günü (her Pazartesi) Fizyocare Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi’nde (Çayyolu-Ankara) Diyet Direktörü olarak danışan kabul etmektedir.

DİKKAT : BU HABER 20.11.2016 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.