Therapy with: Eelke Kleijn & Wolfson @Pixel
Instagram

Therapy with: Eelke Kleijn & Wolfson @Pixel

DİKKAT : BU HABER 4.12.2016 TARİHLİDİR !
Therapy with: Eelke Kleijn & Wolfson @Pixel
DİKKAT : BU HABER 4.12.2016 TARİHLİDİR !

 

24 Aralık Cumartesi Radyo ve müzik listelerini altüst eden 'Mistakes I've Made' adlı parçası ile büyük bir yankı uyandıran, Hollanda'nın yetenekli dj'lerinden Eelke Kleijn, Pixel'in açılış haftasına Norveç asıllı dj ve prodüktör olan Wolfson ile birlikte konuk oluyor.

Eelke Kleijn bugüne kadar yapmış olduğu prodüksiyonlarını Dünya'nın en prestijli plak şirketleri olan Armada Music, Global Underground, Renaissance, Audio Therapy, Spinnin', Eskimo, Toolroom, Manual, Sudbeat, Outside the Box, EMI,Ultra,Suara'dan çıkarmıştır.

 

Eelke Kleijn (NL)

Eelke Kleijn is a rare talent. With work stretching across movie trailer scores, deep live shows and incredibly well formed production, he crosses a boundary from electronic producer and in to a true modern day composer. With peers and tastemakers standing up for this unmistakable imagination, the Rotterdam based music maker's potential has no bounds.

Wolfson (Wold Records,Nor)

Norveç'te plak yapımcısı bir babanın oğlu olan WOLFSON, müziğin içinde ve kelimenin tam anlamıyla plakların üzerinde büyüdü. Çok fazla müzik dalından ilham aldığı için 13 yaşında bulduğu ilk plak çalarları ve mixeri eline geçirip turntablism'e, hip-hop ve breakbeat'e merak saldı. DJ ekipmanlarını taşıyabildiği her yere götüren WOLFSON katılabildiği her partide çalan, scratch atan, yatma vakti çoktan geçmiş bir çocuk oldu.

Üniversite yıllarında canlı müzik grupları ve electronik müzik sanatçıları ile beraber yaptığı çalışmalar sonucunda prodüksiyona merakı başladı. Bu merakını dj setlerine de taşıyarak vokal ve enstrümanları performansıyla birleştirdi ve aynı yıllarda gece klüplerindeki ilk sürekli işlerine başladı. Biri diğerini takip etti ve WOLFSON kendi geceleri, parti serileri , radyo programı ve plak sirketi Wold Records'a sahip oldu.

 

Pixel Club Ankara Adres: Tunus cad. No:66 Kavaklıdere

DİKKAT : BU HABER 4.12.2016 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.