Wolfson (Wold,Nor) & Sayınerr @Pixel
Instagram

Wolfson (Wold,Nor) & Sayınerr @Pixel

DİKKAT : BU HABER 5.02.2017 TARİHLİDİR !
Wolfson (Wold,Nor) & Sayınerr @Pixel
DİKKAT : BU HABER 5.02.2017 TARİHLİDİR !

 

11 Şubat Pixel'de...

23:00 - 01:00 Sayinerr
01:00 - 05:00 Wolfson

Wolfson (Wold Records,Nor)

Norveç'te plak yapımcısı bir babanın oğlu olan WOLFSON, müziğin içinde ve kelimenin tam anlamıyla plakların üzerinde büyüdü. Çok fazla müzik dalından ilham aldığı için 13 yaşında bulduğu ilk plak çalarları ve mixeri eline geçirip turntablism'e, hip-hop ve breakbeat'e merak saldı. DJ ekipmanlarını taşıyabildiği her yere götüren WOLFSON katılabildiği her partide çalan, scratch atan, yatma vakti çoktan geçmiş bir çocuk oldu.

Üniversite yıllarında canlı müzik grupları ve electronik müzik sanatçıları ile beraber yaptığı çalışmalar sonucunda prodüksiyona merakı başladı. Bu merakını dj setlerine de taşıyarak vokal ve enstrümanları performansıyla birleştirdi ve aynı yıllarda gece klüplerindeki ilk sürekli işlerine başladı. Biri diğerini takip etti ve WOLFSON kendi geceleri, parti serileri , radyo programı ve plak sirketi Wold Records'a sahip oldu.

 

Sayinerr (Wold Records,Tr)

Sayinerr elektronik müzik kariyerine drive time programlarının dj ve prodüktörü olarak 2008'de Radyo Bilkent 96.6'da başladı. Bir süre sonra Ankara'nın en iyi lokal klübünde performans sergileyerek DJ'lik kariyerinde ilerledi. 2011'de Movida Corona'nın hazırladığı Avrupa'nın En İyi DJ'leri yarışmasında En İyi 16 DJ arasında yer buldu. Ankara'nın prestijli lokal klüplerine Müzik Koordinatörü olarak seçildi. Aynı sene, Madrid, Londra ve İstanbul olmak üzere birbirinden farklı plak şirketlerinden 3 ayrı remix'i satışa çıktı ve Vanadis Remix'i ile BPM Meksika festivalinde Steve Angello'nun desteğini aldı. Daha sonra Lisansını tamamlamak için uzun bir araya ihtiyaç duydu.

Eylül 2016'da, müziğe TONKA'nın düeti ile oluşturduğu "Dance With Me" parçası ile geri dönerek, WOLD Records ile anlaştı. Beyaz adanın sezon kapanışında WOLD Records'un oluşturduğu WOLD IN IBIZA 2016 derlemesinde yaz biterken "Dance With Me" parçası ile yer buldu.

Kasım 2016 sonuna doğru müzik camiasında çok beğeni kazanan "A Whiter Shade" parçası WOLD Records'tan satışa sunuldu ve beğeni sayıları halen giderek büyümekte.

DİKKAT : BU HABER 5.02.2017 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.