Kampüs Gelişim Günleri 17
Instagram

Kampüs Gelişim Günleri'17

DİKKAT : BU HABER 15.02.2017 TARİHLİDİR !
Kampüs Gelişim Günleri'17
DİKKAT : BU HABER 15.02.2017 TARİHLİDİR !

 

Kariyer ve teknolojiyi bir araya getiren, Türkiye'nin en zengin içerikli etkinliği olan Kampüs Gelişim Günleri, bu sene 11.yılında sizlerle!


27-28 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde ODTÜ Kültür Kongre Merkezi'nde IEEE ODTÜ tarafından 11.si düzenlenecek olan Kampüs Gelişim Günleri Türkiye'nin kariyer ve teknoloji alanında öğrenci toplulukları bazında yapılan en köklü etkinliklerden bir tanesidir. Odak noktası öğrenciler olan etkinliğimize her sene farklı şehirlerden farklı üniversitelerden pek çok üniversite öğrencisi katılım gerçekleştirmektedir. Bu sebeple içerik, üniversite öğrencilerinin merak ettiği,onların kafasındaki sorulara yanıt verebilecek konular göz önünde bulundurularak şekillendirilmiştir.

Etkinliğimizin esas amacı, hedef kitlemiz olan farklı üniversite ve bölümlerden gelen,kendini geliştirmek isteyen her öğrencinin etkinlikten verimli bir şekilde faydalanıp, etkinliğimizden yararlı bilgi ve yetenekler kazanarak ayrılmasıdır.Bu nedenle salonlarda gerçekleşecek oturumlar ve workshopların yanı sıra fuaye alanı da öğrencilerin şirket yöneticileriyle birebir konuşabilmeleri,beklentilerini aktarabilmeleri ve düşünce alışverişinde bulunabilmeleri için aktif olarak değerlendirilecektir.3 gün boyunca paralel oturum ve çalıştaylarla öğrencilerin gelecek planlarına ve gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçlayan etkinlikte alanında uzman konuşmacıların güncel konuları işlediği etkinlikte girişimcilik, gıda, elektronik, kimya, finans otomotiv, tasarım, kişisel gelişim, eğitim, bilişim, savunma sanayi, enerji, pazarlama ve daha birçok konu işleniyor.


Etkinliğimiz kamuya açık ücretsiz bir etkinliktir. 27-28 Şubat ve 1 Mart'ta Kemal Kurdaş Kültür ve Kongre Merkezinde görüşmek üzere.

DİKKAT : BU HABER 15.02.2017 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.