Shrink Rooftop Sessions Vol. 1: Sam Shure (Katermukke, Berlin) / Gokay Bilici B2B Arda Cicek
Instagram

Shrink Rooftop Sessions Vol. 1: Sam Shure (Katermukke, Berlin) / Gokay Bilici B2B Arda Cicek

DİKKAT : BU HABER 29.04.2017 TARİHLİDİR !
Shrink Rooftop Sessions Vol. 1: Sam Shure (Katermukke, Berlin) / Gokay Bilici B2B Arda Cicek
DİKKAT : BU HABER 29.04.2017 TARİHLİDİR !

 

19:00 – 23:00 > Gökay Bilici B2B Arda Çiçek
23:00 – 01:00 > Sam Shure (Katermukke, Berlin)

Ön Bilet| 30 TL
Bilet| 35 TL
Biletlere 1 içki dahildir. (Vodka, Cin, Bira)

Shrink Resident DJ'lerinin başlatacağı bu etkinlikte Katermukke'nin parlayan yıldızı Sam Shure, biz Ankaralılara yaşadığımız bunca soğuktan sonra özlediğimiz yazın geldiğini hissettirecek.

Sam Shure;
4 yaşında piyano çalmaya başlayan Sam Shure'un hayatında müzik her zaman önemli bir parça olmuştur. Mısırlı bir Jazz müzisyenin (Basem Darwish) çocuğu olduğu için, Mısır sufi müziği, oryantal jazz ve geleneksel Nübye folklöründen yoğun bir şekilde etkilenmiştir. Oryantal kökeni, piyanoya ve house müziğe olan tutkusu, onu bu üçünün senteziyle yarattığı elektronik müzik prodüksiyonuna yönlendirdi. Sam'in ilk EP'si "Dumra" Katermukke'nin patronu Dirty Doering tarafından 2016'da imzalandı. Bu EP'deki "Dumra" isimli parça ilgileri üzerine topladı ve Beatport Progressive House Chart'ında ilk 5'e girdi. Bu başarıların sonucunda, Katermukke, Stil vor Talent, Bar25 Music, Kontor Recording, Mukke ve Ladies and Gentleman gibi plak şirketlerinde ön plana çıktı ve parçalarını çıkarttı. Onun müziği, duygusal/downtempo/electronica'dan tech house'a uzanan bir çeşitlilik içinde olsa da dans pistine kadar durmaksızın uzanan bir enerjiye sahip ve bu onu emsalsiz yapıyor. DJ'liğe geldiğinde ise Sam yine aynı şekilde kreatif bir şekilde çeşitliliği dinleyicilerine sunuyor. Bu, ona "Sisyphos", "Kater Blau", "Ipse" gibi kulüplerde çalma imkanı yarattı ve efsanevi parti "Bordel des arts"da resindentlığı almasına imkan verdi. Sam'in başarıları, uluslararası dikkatleri onun üzerine çekiyor.

Gökay Bilici;
Gökay Bilici, Türk prodüktör ve DJ. Etnik seslere büyük ilgi duyan Gökay, 2013 yılından beri bir çok mekanda performans sergiledi. D-Unity, Compuphonic gibi uluslararası DJlerin yanında bir çok yerli DJ ile çalıştı. Ayrıca 2015 yılından beri prodüksiyon ile uğraşan Gökay, kendine özgü karanlık tonlarıyla bir çok yerli prodüktörün övgülerini toplamıştır. Şu sıralar Deniz Bostanov, Arda Çiçek ve Sarp Güneş ile kurduğu Room909 adlı radyo projesiyle beraber başarılı bir çizgi çizmektedir. Ayrıca 2017 yılından itibaren Shrink'in resident DJ'liğini yapmaktadır.

Arda Çiçek;
Arda Çiçek, Türk prodüktör ve DJ. 16 yaşında DJ'lik sektörüne adım attı. 20 yaşının başlarında house müzik prodüksiyonları yapmaya başladı ve çevresinden çok olumlu yorumlar aldı. Arda, karanlık ve bass ağırlıklı tonlarla dinleyicilerine başka bir boyutu yaşatmayı amaçlamıştır . Şu sıralar Deniz Bostanov, Sarp Güneş ve Gökay Bilici'yle beraber Room909 adlı radyo projesini yürütmekte olan Arda yakın tarihte açıklayacağı yeni projelerle bu başarılı çizgisini devam ettirmekte kararlı. Ayrıca 2017 yılından itibaren Shrink'in resident DJ'liğini yapmaktadır.

Early Bird Ticket| 30 TL
Ticket| 35TL


1 drink is included to the tickets. (Vodka, Gin, Beer)

Glowing star of Katermukke, Sam Shure is going to make us feel the beginning of summer after the long colds we have lived through.

Sam Shure;
Starting to play the piano at the age of four, music has always been a big part of Sam Shure´s life. As the child of an Egyptian Jazz musician (Basem Darwish) he was strongly influenced by Egyptian sufi music, oriental Jazz and traditional Nubian folklore since childhood. His oriental roots combined with his passion for the piano and especially house music led him to electronic music production, where he nowadays creates a symbiosis of all three genres. Sam's debut Ep „Dumra" was signed in 2016 by no one less then Dirty Doering, the label boss of Katermukke and the sub label Mukke. The title track „Dumra" received a lot of attention and reached the top five of the Beatport Progressive House charts. Following this success he was featured and released on Labels like Katermukke, Stil vor Talent, Bar 25 Music, Kontor Recordings, Mukke and Ladies and Gentleman. As his sound reaches from emotional downtempo/electronica to groovy tech house his style is very diverse and unique but follows a continuous direction to the dancefloor. When it comes to DJing, Sam Shure plays with this diversity in a creative way, which allowed him to play at clubs like „Sisyphos", „Kater Blau", „Ipse" and many more and landed him his residency at the legendary „Bordel des arts" party at the „Wilde Renate" in Berlin. In addition, he is gaining international attention.

Gökay Bilici;
Gökay Bilici, Turkish producer and DJ. Gökay, who has a great interest in ethnic sounds, performed at various venues since 2013. He worked alongside international names such as D-Unity, Compuphonic as well as many other local DJs. Additionally, Gökay, who has been producing since 2015, has been praised by many local producers because of his own dark tones. Currently, he is in a successful path with the radio project named Room909 which he founded with Deniz Bostanov, Arda Çicek and Sarp Güneş. He is the resident DJ of Shrink since 2017 as well.

Arda Çiçek;
Arda Çiçek, Turkish producer and DJ. He started DJing when he was 16. He started producing house music when he was 20 and he received a lot of positive comments. Arda aims to carry the listeners to other dimensions with his dark and bassy tones. Currently, he is in a successful path with the radio project named Room909 which he founded with Deniz Bostanov, Gökay Bilici and Sarp Güneş. He is the resident DJ of Shrink since 2017 as well.

DİKKAT : BU HABER 29.04.2017 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.