Burn Sonance Festival Pre-Party Series: Alex Niggemann
Instagram

Burn Sonance Festival Pre-Party Series: Alex Niggemann

DİKKAT : BU HABER 3.07.2017 TARİHLİDİR !
Burn Sonance Festival Pre-Party Series: Alex Niggemann
DİKKAT : BU HABER 3.07.2017 TARİHLİDİR !

 

Poker Flat, Get Physical, Soma, 8-bit Watergate gibi dünyaca ünlü labellarla çalışmasının yanı sıra yaptığı olağanüstü işlerle küresel dans pisti ayaklanması yaratan, Berlin menşeili Alex Niggemann Burn Sonance Festival Pre-Party Series kapsamında Rabarba sahnesinde unutulmaz bir geceye imza atacak.

Alex Niggemann (DE)

Poker Flat, Get Physical, Soma, 8-bit Watergate gibi dünyaca ünlü labellarla çalışmasının yanı sıra yaptığı olağanüstü işlerle küresel dans pisti ayaklanması yaratan, belki de senenin en iyi çıkış yapan isimlerin biri olan Berlin menşeili Alex Niggemann 6 Kasım gecesi Kite sahnesinde unutulmaz bir geceye imza atacak!

Havasından mıdır, suyundan mıdır bilinmez. Ancak Almanya'nın elektronik müziğe kazandırdığı isimlerin çoğunun bu ülkede doğmuş, yetişmiş ya da yaşamış olması kesinlikle şaşırtıcı değil. Tıpkı 1984 yılında Düseldorf'ta doğan Alex Niggemann gibi. Fazlasıyla karizmatik görüntüsüyle kariyer basamaklarını hızlıca tırmanan Niggemann, 2012 yaz döneminde Poker Flat etiketi ile yayınladığı Paranoid Funk adlı ilk albümü için 3 ay boyunca yaklaşık 40 performans gerçekleştirerek 'tech, deep ve acid house' coğrafyasının en saygı duyulan isimlerinden biri haline geldi.

Get Physical başta olmak üzere Tsuba, Soma ve Compost Black gibi plak şirketlerinden yayınladığı çalışmalar hem hayranları hem de eleştirmenler tarafından coşkuyla karşılandı. Melankolik deep hose ve karanlık sularda yüzen tekno'yu setlerinde ve çalışmalarında ustalıkla birleştiren Alex, aralarında Booka Shade'in de bulunduğu çok sayıda ünlü topluluk ve isim için remiks çalışmaları da gerçekleştirdi. Niggemann, 2009 yılında Resident Advisors 'Top Charted Artists' listesinde de 8. sırada yer almıştı.

DİKKAT : BU HABER 3.07.2017 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.