Therapy Live Sessions w/ Monality & Wolfson
Instagram

Therapy Live Sessions w/ Monality & Wolfson

DİKKAT : BU HABER 30.07.2017 TARİHLİDİR !
Therapy Live Sessions w/ Monality & Wolfson
DİKKAT : BU HABER 30.07.2017 TARİHLİDİR !

 

Allen Hulsey ve Erdem Tunalı tarafından kurulan etnik ve techno müziği birleştiren Monality 11 Ağustos Cuma gecesi gitar , bağlama , perküsyon, synth ve canlı vokaliyle ilk kez Pixel kabininde ! Norveç asıllı dj ve prodüktör Wolfson gecenin kapanışını yapacak

Monality

Monality is a live electronic / deep tech duo formed by Allen Hulsey and Erdem Tunalı. They combine techno and Ethnic Electronic Music with tonal and stylistic signature sounds. The unexpected collaboration resulted in an all original LIVE set composed of dance tracks. Their stage performance uses live vocals, electric guitar, synths, and instruments including (Fretless Guitar, Bağlama, World Percussion, and Bowed Guitar)

Wolfson (Wold Records,Nor)

Norveç'te plak yapımcısı bir babanın oğlu olan WOLFSON, müziğin içinde ve kelimenin tam anlamıyla plakların üzerinde büyüdü. Çok fazla müzik dalından ilham aldığı için 13 yaşında bulduğu ilk plak çalarları ve mixeri eline geçirip turntablism'e, hip-hop ve breakbeat'e merak saldı. DJ ekipmanlarını taşıyabildiği her yere götüren WOLFSON katılabildiği her partide çalan, scratch atan, yatma vakti çoktan geçmiş bir çocuk oldu.

Üniversite yıllarında canlı müzik grupları ve electronik müzik sanatçıları ile beraber yaptığı çalışmalar sonucunda prodüksiyona merakı başladı. Bu merakını dj setlerine de taşıyarak vokal ve enstrümanları performansıyla birleştirdi ve aynı yıllarda gece klüplerindeki ilk sürekli işlerine başladı. Biri diğerini takip etti ve WOLFSON kendi geceleri, parti serileri , radyo programı ve plak sirketi Wold Records'a sahip oldu.

DİKKAT : BU HABER 30.07.2017 TARİHLİDİR !

 

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.