Ankara Pool Pub Çayyolu - Ankara Pub Restaurant Bar
Instagram
0

Sultan Fatih Parkı No:2 Çayyolu / Ankara

312 240 71 85

http://poolpubcayyolu.com/default.asp

 

Hani en büyük derdinizin, sandaletlerinizin içine giren kum tanesi olduğu tatil modu vardır ya; Pool Pub işte tam da böyle kaygısız, keyifli bir moda girmeniz için bulunmaz bir mekan.


Çünkü burada, saatlerce zevkli vakit geçirmeniz için her şey titizlikle düşünülmüş. Bahçesinde keyif ile gazetenizi okumak, bilardo ya da dart oynamak, Ada barda takılmak, dev ekranda maç izlemek, wireless ortamda sörf yapmak, enfes yemek seçenekleri veya isterseniz, hepsini bir arada yapabilmek için en doğru yerdesiniz.


Tam yirmi yıldır, Ankaralıların müdavimi olduğu Pool Pub, nesilden nesile kalitesini bozmadan yoluna devam ediyor. Ankara'da ilklerin adresi Pool Pub, deneyimlerini ve kalitesini, Gazi Osman Paşa(Gaziosmanpaşa) ve Çayyolu'ndan sonra Çukurambar Besa Kule'de de sizlerle buluşturuyor.


1.000m2 'lik bir alana kurulan, 600 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahip Pool Pub Besa Kule'de, Bilardo, Dart, Fransız ve İtalyan Mutfağının eşsiz lezzetleri ile buluşabilir, keyfinize keyif katabilirsiniz.


Şömine karşısında şarabınızı tadımlarken, hoş sohbetler (hoşsohbetler) eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız... İsterseniz ada barında oturup maç ve film seyredebilir veya Dart Maçlarına katılabilirsiniz. Dünya'nın en sevilen kokteyllerini deneyimlerken dev ekranda lig maçlarını sevdikleriniz ile seyretmek sizlere bambaşka bir heyecan yaşatacak.


Dart ve Bilardo tutkunlarının yıllardır buluşma noktası olan Pool Pub'ta profesyonel anlam da turnuvalara katılarak rekabeti kalbinizde hissedin.

 

Bu içeriğe yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

 

    Pool Pub Çayyolu mekanı için sitemizde güncel bir etkinlik bulunmamaktadır.
    Eklenmesini istediğiniz bir etkinlik varsa ETKİNLİK BİLDİRİM FORMU ile bize iletebilirsiniz.
    Etkin Ankara sizlerle daha güçlü!

etkinankara.com © 2020

Doğru Nokta

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.