Instagram
0

Hacılar, 1262 Sokak No:6, 06830, İncek/ Gölbaşı / Ankara

312 460 19 08

 

 

Winner İncek Hotel düzenledikleri büyük konser ve etkinliklerle Ankara'da eksikliği hissedilen canlı performans eksikliğini gideriyor.

Her ay farklı konserler ile şehirdeki canlı performans eksikliğini gideren Winner İncek gece hayatına getirdiği yeni soluğun yanı sıra modern dekorasyonu ve konforu ile dikkat çeken lüks odalarında misafirlerine rahatlık ve huzuru vaat ediyor.

Bugüne kadar Emel Sayın, Selami Şahin, Muazzez Abacı, İrem Derici gibi birçok ismin sahne aldığı Winner İncek Hotel, Ankara gece hayatının nabzını tutuyor!

 

  • Ankara Winner İncek Hotel
  • Hacılar, 1262 Sokak No:6, 06830, İncek/ Gölbaşı
  • 312 460 19 08
  • Hotel

 

 

Konforlu bir otel deneyiminin yanı sıra; konserler ve düğün organizasyonları ile sizlere unutamayacağınız anılar sunuyoruz. Ankara'nın en büyük eğlence kompleksi olarak tasarlanan bu eşsiz mimaride eğlencenin ve konforun tadını çıkaracaksınız.

Winner İncek'te geçireceğiniz zamanı sıradışı kılacak güleryüzlü personelimiz ve hizmetlerimiz ile sizlere özel bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

Hayal ettiğiniz eğlence Winner İncek'te!

 

 

Farklı beklentilere özel çözümler sunan; teknolojik donanım, ses ve aydınlatma sistemine sahip salonlarımızda yeni ve yaratıcı fikirlerimiz ile tüm davet ve resepsiyon organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.Doğumgünü partileriniz, mezuniyet törenleriniz için özenle hazırlanan balo salonlarımızda doyasıya eğlencenin tadını çıkaracaksınız. En önemli anlarınızda biz de mutlu karelerin içinde yer almanın verdiği mutlulukla sizler için çalışıyoruz..


 

Bu içeriğe yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

 

    Winner İncek Hotel mekanı için sitemizde güncel bir etkinlik bulunmamaktadır.
    Eklenmesini istediğiniz bir etkinlik varsa ETKİNLİK BİLDİRİM FORMU ile bize iletebilirsiniz.
    Etkin Ankara sizlerle daha güçlü!

etkinankara.com © 2018

Doğru Nokta

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm