Ankara Melbo Cafe & Restaurant - Ankara cafe bar restaurant
Instagram
865

İzmir 2 Caddesi No:34/1 / Ankara

312 418 03 63

http://www.melbo.com.tr

 

Melbo'nun kurucuları Meltem Doğanay (Türkiye Eski Güzeli) ve Bora Doğanay kardeşler. Meltem ve Bora Doğanay kardeşlerin isimlerinden esinlenerek MEL-BO adı konulmuş. MEL-BO yirmi yıllık geçmişiyle Ankaralılara hizmet veriyor. Her gün saat 10:00'da kahvaltıyla başlayan hizmet, öğlen ve dinlenme saatlerinde devam ediyor.

Ayrıca akşamları restaurant bölümünde zengin menüsüyle, alkollü ve alkolsüz içecek hizmeti verilmekte. Restaurant bölümünde 20:30 ile 01:00 saatleri arasında canlı müzikle konuklar keyifli bir akşam yaşıyor.

Melbo lezzetleri:

Cafe bölümünde etli dürüm, steak fajita ve makarna çeşitleri öne çıkan ürünler.

Restaurant bölümünde ise deniz ürünlerinden Lagos (şiş, buğulama), çoban kavurma ve taze baharatlı külbastı muhteşem tatlar olarak yer alıyor.

Kaliteyi nasıl koruduklarını soruyoruz ve Uğur Han Bey şöyle diyor: "20 yıllık tecrübemizle müşterilerimizin beğenisini kazandık. MEL-BO'dan mutlu şekilde ayrılmaları için üç temel kuralımız vardır. Dünya mutfağından seçkin çeşitler, kaliteli servis ve iyi müzik. Bunları birleştirerek en iyi şekilde konuklarımıza sunuyoruz."

Konuklarının isteklerini güleryüzlü ve kaliteli bir hizmetle sunan Melbo, lezzet ve eğlencenin alternatifsiz adreslerinden biri. Geniş bir hedef kitlesine sahip ender bir mekan. Hem kaliteyi korumak hem de merkezi bir yerde olmak Melbo'ya özgü birikim ve tecrübenin sonucu. Uğur Han Bey şöyle diyor: "Geleneksel MEL-BO lezzet ve eğlencesini iyi servisle birleştirerek yeni adresimizde devam ettiriyoruz."

 

Bu içeriğe yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

 

    Melbo Cafe & Restaurant mekanı için sitemizde güncel bir etkinlik bulunmamaktadır.
    Eklenmesini istediğiniz bir etkinlik varsa ETKİNLİK BİLDİRİM FORMU ile bize iletebilirsiniz.
    Etkin Ankara sizlerle daha güçlü!

etkinankara.com © 2021

Doğru Nokta

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.