Ankara Acity Outlet - Ankara Alışveriş Merkezi
Instagram
92

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:244 İstanbul Yolu 5.Km / Ankara

312 397 02 00

http://www.acity.com.tr

 

ANKARA'NIN AVANTAJ ve YAŞAM MERKEZİ ACITY

ACity Outlet Center, Nisan 2008 tarihinde Ankara'nın ana akslarından olan İstanbul Yolu üzerinde kapılarını açtı. 2013 senesine kadar 5 kat üzerinde 140 mağaza ile faaliyetine devam etti; ancak oluşan yoğun talep, artan ziyaretçi sayıları ve cirolar ile büyüme kararı alındı. Büyüme süreci, 2014 yılı Mart ayı başında tamamlanırken, renovasyon süreci bugün hala ufak eklemeler ile devam ediyor. Gelinen noktada toplam 170 mağaza, kafe alanları ve çocuk eğlence, sinema seçenekleri ile bir Outlet Center'ın çok daha ötesine geçmeyi başardı.

A1 Grup Alışveriş Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin yatırımcısı olduğu ACity Outlet Center'ın kiralama ve yönetim hizmetlerini Ağustos 2013 itibariyle ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ üstlendi.

39 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan ACity, bünyesinde birçok ulusal ve uluslararası markanın yanı sıra Ankara'nın çok güçlü yerel markalarını da barındırıyor. Carrefour, Occassion, Tommy Hilfiger, Bimeks, Network, Fabrika, Beymen Business, Esse, Bernardo, Karaca, IGS, Sarar, Kiğılı, Çift Geyik Karaca, Tekzen, Tergan, Kemal Tanca, Tekin Acar, Nike, Koton, Madame Coco, LCW, Derimod gibi birçok markayı aynı çatı altında avantajlı fiyatlar ile buluşturuyor. Konumu ve marka karması ile ACity, Ankara'nın geneline ve hatta yakın diğer illere de hitap eden bir merkez oldu.

Evcimen Sokak konseptiyle ev eşyalarında çeşitliliği ziyaretçilerinin beğenisine sunan alışveriş merkezi, Moda Sokak konseptiyle de, ayakkabıdan giysiye; makyajdan takıya kadar zengin seçenekler sunuyor. Ayrıca -2. katta konumlandırılan Fırsat Katı'nda her ay farklı marklarların katılımıyla ziyaretçilere, önde gelen markalara daha da avantajlı fiyatlarla sahip olma şansını sunuyor.

YENİLENEN LEZZET DÜNYASI

ACity, bulunduğu konum itibariyle sadece moda-tekstil değil eğlence ve yeme içme alanında da tercih edilen bir yaşam merkezi. Alışveriş merkezi, ziyaretçilerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda yeniden yapılanma sürecine girerek, modern ve bol seçeneklerin sunulduğu bir yepyeni konsepte kavuşturuldu. Her tür lezzete ve damak tadına hitap eden seçenekleriyle, ziyaretçilerin kalite ve lezzeti eş zamanlı bulmalarına olanak sağlandı. Mc Donald's, Burger King, Mado, Tavuk Dünyası, Mis Lahmacun, Fırıncı Orhan ve Mehmet Usta eşsiz lezzetler sunan markalardan bazıları..

ALIŞVERİŞ, EĞLENCE,SİNEMA

Yeni açılan sinema salonuyla hem fiyat avantajını hem de sezon filmlerini Dolby Atmos ses sistemiyle yüksek kalitede izleme olanağını yakalayan ACity ziyaretçileri, alışveriş merkezinin her tür zevk ve ihtiyaca cevap veren marka karmasıyla da avantajlı alışverişin keyfine varmaya devam edecekler.

Sinema salonun yanında 2500 metrekare alan üzerine kurulu eğlence konseptiyle çocuk soft play alanlarından; bilardo, bowling, çarpışan oto, tırmanma duvarı, langırt, genç oyun grupları, çocuk oyun grupları, atış poligonu, büfe, dinlenme alanları ve parti odasına kadar çeşitlilik gösteren Eğlence Adası, ACity ziyaretçilerine keyif dolu anları vaat ediyor.

 

Bu içeriğe yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

 

    Acity Outlet mekanı için sitemizde güncel bir etkinlik bulunmamaktadır.
    Eklenmesini istediğiniz bir etkinlik varsa ETKİNLİK BİLDİRİM FORMU ile bize iletebilirsiniz.
    Etkin Ankara sizlerle daha güçlü!

etkinankara.com © 2021

Doğru Nokta

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.