Instagram
285

Hollanda Caddesi No:7/4 Çankaya Yıldız / Ankara

0 312 442 82 92 / 0 533 410 47 99

http://www.yildizbaderestaurant.com/web/index.html

 

Geleneksel Türk mutfağını uluslararası tatlar ile harmanlayıp kendine özgü lezzetler yaratan Yıldız Bade Restaurant, damağınızı şenlendirecek.

Başlangıç olarak, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz meze çeşitleri servis ediliyor. Özenle seçilmiş leziz mezeler; Sebzeler, Kıtır Börekler, Izgara, Balık & Kabuklu Deniz Ürünleri, Salatalar ve Çorbalar gibi seçeneklerden sunuluyor.

Ana yemek mönüsü, Sebzeler, Makarnalar & Pizzalar, Et & Kümes Hayvanları ve Balıklardan oluşup, ızgarada veya fırında yavaş pişmiş olarak servis ediliyor. Yıldız Bade Restaurant'ın kendine ait, ustalıkla yaratılmış özel tariflerinden oluşan ana yemek mönüsü, yine mezelerde olduğu gibi Türk ve uluslararası lezzetlerden yola çıkarak hazırlanıyor. Seçkin ve geniş şarap mönüsü ise, yemeğinize en uyumlu şarabı seçebilmenizde kolaylık sağlıyor. Yemeğinizin ve şarabınızın mükemmel uyumu size sıra dışı bir gastronomik deneyim yaşatıyor.

Menülerimizde bulabileceğiniz kışkırtıcı tatlı seçeneklerimiz, direnemeyeceğiniz tatlı seçeneklerine uzanıyor ve yemeğinize ihtişamlı bir final sunuyor.

 

Bu içeriğe yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

 

    Yıldız Bade Restaurant mekanı için sitemizde güncel bir etkinlik bulunmamaktadır.
    Eklenmesini istediğiniz bir etkinlik varsa ETKİNLİK BİLDİRİM FORMU ile bize iletebilirsiniz.
    Etkin Ankara sizlerle daha güçlü!

etkinankara.com © 2018

Doğru Nokta

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

mrkm