Ankara Kalispera Restaurant - Ankara meyhane restaurant
Instagram
1569

Kuleli Sokak No:28/B G.O.P. / Ankara

312 437 80 70 / 312 437 80 75

http://www.kalispera.com.tr

 

Ankara Kalispera Restaurant rezervasyon yap

Rezervasyon tel : 532 473 51 32

 

Ankara meyhane, Ankara sirtaki meyhane restaurant, Ankara yunan restoranı

Uzun yıllardır adından sıkça söz ettiren rakı-balık. Kimine göre kaçamak kimine göre alışkanlık. Rakı-balık Ankara'da en güzel kalispera balık sofralarındadır.

Kalisperada usta ellerden çıkan leziz yemekler ve birbirinden çesitli zengin mezelere güler yüz ve kulaklardan hiç gitmeyecek müziklerde eklenince insan iç çekmiyor değil. Akşamın keyfi,çınlayan kadehler, atılan kahkahalar kalisperada.

Siz daha ne duruyorsunuz haydi kalispera'ya!

Kalite Kalispera!

 

  • Ankara Kalispera Restaurant
  • Kuleli Sokak No:28/B G.O.P.
  • 312 437 80 70 / 312 437 80 75
  • meyhane,restaurant

 

Ankara sirtaki yunan restoran

 

Kalispera Ege Restorant sizleri Ankara'dan ege kıyılarına kadar götürecek büyüsünün yanısıra profesyonel, güler yüzlü kadrosu ve eşsiz müzikleri ile sizleri her an ağırlamaya hazır.Kalispera farklı tatları ile sizleri lezzet tutkunlari ilan etmeye kararlı.

Tecrübeli ve yetenekli şeflerimiz tarafindan en taze ve en kaliteli baliklar ve deniz ürünleri siz müşterilerimiz için seçilir.Usta ellerden çıkan leziz yemekler ve bir birinden çesitli zengin mezeleri ile unutulmaz bir aksam yemeği ve hatiralarinizdan silinmeyecek müzikleriyle eglencenin yeni adresi Kalispera.Yemeklerimizde gösterdiğimiz özeni aynen müziktede sürdürmekte,sizlerin dostlarınizla hoş vakit geçirmeniz için bir restorantdan çok daha fazlasını sunuyoruz.

Canlı müzik konusunda oldukça deneyimli olan müzik grupları kalispera restorantda eğlenceye renk katıyorlar.Dilerseniz yeşiller içerisinde ki bahçesimizde çicek kokuları arasinda ,dilerseniz özenle dekore ettigimiz salonumuzda ege esintileri ve ezgileri eşliğinde farkli tatlari bir arada kalispera da yaşayabilirsiniz.Müzik kalispera'da Salidan-cumartesiye her gün canlı müzik.

 

Ankara Kalispera restoran

 

Bu içeriğe yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

 

etkinankara.com © 2019

Doğru Nokta

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.