Ankara Ka Fotoğraf Geliştirme Atölyesi - Ankara Diğer
Instagram
0

Güvenevler Mh. Güneş Sk. 17/5 Çankaya / Ankara

312 465 01 25

 

Ka Fotoğraf Geliştirme Atölyesi, fotoğrafı kullanarak kendini ifade etmeyi seçen ve bu ifade biçimini beslemek için pek çok yolu denemeyi isteyen insanların bir araya gelerek hayata geçirdiği bir mekan. 

İki yıldır Ankara'da faaliyet gösteren Ka Fotoğraf Geliştirme Atölyesi, programında yer alan ileri düzey atölyelerin, düzenli olarak gerçekleşen konuk atölyelerin, söyleşi ve etkinliklerin yanı sıra temel düzeydeki atölyelerle fotoğrafa yeni başlayanlar için ipuçları paylaşarak Ankara'da her seviyeden katılımcıya açık olan, fotoğraf merkezli bir hareketlilik için adımlar atmakta.


Ka Fotoğraf Geliştirme Atölyesi yeniyi, sınırların dışını, yaratma cesaretini keşfetmek üzere yalnızca fotoğraf değil; sanatın her alanında üreten insanları mekânında buluşturmayı amaçlayarak, anlamak ve anlatmak üzerine kurulu disiplinlerarası bir etkileşimle kendini sürekli yenilemeyi hedefliyor.


(*) "Ka fiziksel bedenden bağımsızdır, ölümsüzdür.Ka, varlığın muhafaza edici ve yaratıcı unsurudur.        Her varlığın ka'sı kendine özgüdür. Varlık geliştikçe ka'sı da gelişir." Mısır Mitolojisi


(**) Atölyelerin pek çoğunda katılımcı sayısının %13'ü oranında engelli bireyler için kontenjan ayrılmaktadır. Engelli bireyler, atölyelerimize bu kontenjan aracılığıyla bedelsiz olarak katılabilirler.

 

Bu içeriğe yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

 

    Ka Fotoğraf Geliştirme Atölyesi mekanı için sitemizde güncel bir etkinlik bulunmamaktadır.
    Eklenmesini istediğiniz bir etkinlik varsa ETKİNLİK BİLDİRİM FORMU ile bize iletebilirsiniz.
    Etkin Ankara sizlerle daha güçlü!

etkinankara.com © 2020

Doğru Nokta

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.